D3-Day

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: D3-Day

Post by Noire »

Mogę Cię pocieszyć tym Bart, że jak szedł mój laptop to o 7 rano na stronie widniało "Wólka Kłosowska" a po 10 był już u mnie kurier z paczką. UPS nie aktualizuje statusu na bieżąco
Last edited by Noire on Tue May 15, 2012 8:22 pm, edited 1 time in total.
Conquered, we conquer.
User avatar
ch4os
Posts: 37
Joined: Sat Aug 07, 2010 8:11 pm

Re: D3-Day

Post by ch4os »

Ja też już mam D3 , w sumie pierwszy quest to był sam zakup , jako że na nocną sprzedaż nie chciało mi się jechać więc myślałem że jak na otwarcie sklepu sobie o 9 wejdę i spokojnie kupie ... cóż spóźniłem się i najbliższym mi sklepie gdzie mieli całe 12 sztuk już nie było o 9:05 :P potem odwiedziłem jeszcze dwa centra handlowe i w końcu dostałem dwie z ostatnich stojących na półce w galerii , już nawet nie pytałem czy mają więcej , teraz się instaluje więc po pracy będę mógł sobie pograć :P
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: D3-Day

Post by Rosomak »

Czy pewna wersja rożni się czymś od bety tzn. czy statystyki dalej są rozdzielane automatycznie, czy dalej jest takie dziwne drzewko umiejętności?
User avatar
Lockwood
Posts: 22
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:57 pm

Re: D3-Day

Post by Lockwood »

Mnie też ogarnęła Diablo - euforia, cholera.

Miałem być twardy i nieugięty, miałem chociaż poczekać do przyszłego tygodnia... a tak czekam na skana z kodem, pudełko się dośle za kilka dni.

Jeśli czas pozwoli chętnie z Wami popykam ;)

@up - niestety wszystko to samo.
ryuzok
Posts: 470
Joined: Sun Jan 04, 2009 10:37 am

Re: D3-Day

Post by ryuzok »

Noire wrote:Mogę Cię pocieszyć tym Bart, że jak szedł mój laptop to o 7 rano na stronie widniało "Wólka Kłosowska" a po 10 był już u mnie kurier z paczką. UPC nie aktualizuje statusu na bieżąco
zamówiłaś laptopa przez dostawce kablówki?:D

a na poważnie, to jest aktualizowane na podstawie skanowania kodów kreskowych, czyli np jak trafia już do magazynu w innym miejscu, potem jak zabiera to kurier, a potem jak kurier to dostarczy, tyle.



poza tym musze powiedzieć że lubie trollować takie wątki, więc trollowanie jest fajne..





TROLLuj i TY!!
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: D3-Day

Post by korm »

Czy pewna wersja rożni się czymś od bety tzn. czy statystyki dalej są rozdzielane automatycznie, czy dalej jest takie dziwne drzewko umiejętności?

nie, dalej jest przedszkole.

+da sie kupic najlepsze itemy za prawdziwa kase od chinoli


Sam niestety nie pogram w to autystyczne przedszkole bo jak Dis pisal - niestety nie pojdzie mi, oto dlaczego:

-screen zrobiony na wymaxowanych detalach

Image

Moj laptop niestety nie radzi sobie z grafika prosto z 2004. Ciekawe, czy juz ktos z powodzeniem odpalil d3 na netbooku?
give her the dick
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: D3-Day

Post by roevean »

Odpalił, odpalił.
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: D3-Day

Post by Noire »

Roe ma DELLowski kombajn, więc nie jest wyznacznikiem :D
Conquered, we conquer.
ryuzok
Posts: 470
Joined: Sun Jan 04, 2009 10:37 am

Re: D3-Day

Post by ryuzok »

ta, nei ma to jak kiepsko napisany silnik graficzny, i grafika z wymogami x5 (bo przecież każdy ma komputer ktory to pociągnie, no a w końcu to diablo)...ogółem nie rozumiem tego zachwytu bo naprawdę im więcej o grze słysze, tym bardziej mnie odrzuca :/
User avatar
ch4os
Posts: 37
Joined: Sat Aug 07, 2010 8:11 pm

Re: D3-Day

Post by ch4os »

Mi też odpalił ;p
Post Reply