Ona zarabia więcej od niego

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Ona zarabia więcej od niego

Post by Chimeria »

I'm sorry I've left the kitchen ;<
User avatar
Caibre
Posts: 64
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:09 pm

Re: Ona zarabia więcej od niego

Post by Caibre »

Chimeria wrote:I'm sorry I've left the kitchen ;<
And you should! Jakim cudem Raflika z niej wypuściłaś Oo
Po zastanowieniu wydaje mi się iż dochody drugiej połówki są dla mnie bez znaczenia. Spełnienie się w domu/pracy i ogólnie pojęte szczęście i harmonia są ważniejsze.
Ale, by troszkę zamieszać, wydaje mi się iż kobiety będą się frustrować raczej wyższą pensją. Co prowadzić może do założeń Ligii z Seksmisji.
W sumie, panowie, my nie jesteśmy potrzebni do podtrzymania ciągłości gatunku i tak, so...
Back to the kitchen, guys!
A little overkill won't hurt anyoneImage
Przepakowane postacie, przepakowane organizacje, czary, technologie. I Caibre.
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Ona zarabia więcej od niego

Post by Vertis »

Caibre wrote:
Chimeria wrote:I'm sorry I've left the kitchen ;<
And you should! Jakim cudem Raflika z niej wypuściłaś Oo
Po zastanowieniu wydaje mi się iż dochody drugiej połówki są dla mnie bez znaczenia. Spełnienie się w domu/pracy i ogólnie pojęte szczęście i harmonia są ważniejsze.
Ale, by troszkę zamieszać, wydaje mi się iż kobiety będą się frustrować raczej wyższą pensją. Co prowadzić może do założeń Ligii z Seksmisji.
W sumie, panowie, my nie jesteśmy potrzebni do podtrzymania ciągłości gatunku i tak, so...
Back to the kitchen, guys!
O ile naukowcy potrafią już stworzyć spermę z komórek macierzystych, to trwają już badania nad stworzeniem "egzomacicy", jakkolwiek zabawnie by to nie brzmiało. =) Pierwsza myśl: GENDER WARS IRL. How cool would that be!!? XDDDDD
Post Reply