Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Czy wybierzesz się na Sylwestra MW - Zimowe Szaleństwo

Tak!
13
57%
Nie, żadnych gór zimą
2
9%
Nie wiem
4
17%
Chuj mnie to, i tak nie jadę
1
4%
I desp na góry ale i tak pojadę
3
13%
 
Total votes: 23

User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Noire »

Rosomak wrote:
Noire wrote: "Chcę żeby za mnie było załatwione i podstawione pod nos - a jak nie będzie to zacznę płakać ,chociaż nie ruszyłem palcem, żeby zainteresować się sam wcześniej."

Zwróc uwagę, że nawet nie postanowiłeś rozwiązać problemu (czy pociąg, czy może autobus, albo przekonac kogos innego do jazdy autem), tylko od razu obraziłeś się i powiedziałeś 'nie jadę'. To jest płakanie.
Zacznij czytać posty ze zrozumieniem.
Zapytałem się Mazoka czy mogę z nim jechać. Odpowiedziała Sat, że już wszystko jest "ustalone" kto z kim jedzie. O czym, jak się pytałem na początku co jest ustalone, nie raczyła wspomnieć (no bo było by to "załatwione i podstawione pod nos"), tylko powiedziała: "Mamy o jedno miejsce w aucie za malo na trase TAM: ale wczoraj byli tylko kierowcy."
Co dla mnie znaczyło tyle: Dogadaj się z kierowcami (Mazoku) czy cię zabiorą TAM.
Co dla mnie znaczyło tyle: Dogadaj się z kierowcami (Mazoku) czy cię zabiorą TAM.
Dogadaj się z kierowcami (Mazoku) czy cię zabiorą TAM.
Dogadaj się
Rozumowanie jest dobre, zobaczmy teraz co odpowiedziałeś, zamiast dogadać się z ludźmi:
Generalnie, jak się mam tarabanić pociągiem to rezygnuje z sylwestra.
Może jestem głupia, ale nie brzmi to jak próba "dogadania się".

W tym poście, zostały przekazane Ci różne możliwe opcje:
Satsuki wrote:Teraz mamy jedno auto do szczyrku i dwa z powrotem i do auta Mazoka są juz niby przydzielenie Crow, Maczer i jakiś kolega Maczera dlatego chciałam się spotkać i obgadac temat. Niestety nie wiem jak to zrobić z nieobecnymi a z kierowcami nie mam czego obgadac bo wszystko juz wiem. Tj. Kto którędy i kiedy jedzie, kto ile ma miejsc etc.

Np. Ada z Nordem będą jechać z łodzi i juz sie z nimi umowilam, że mnie ktoś do tej łodzi e poniedzialek podwiezie, żebym pojechała z nimi.....

EDIT:
Z kolei Crow od początku nie bbył zbyt chętny na auto wiec moze sie ccieszyć, że juz nie musi nim jechać albo pojechać do łodzi i dalej zabrać się z Ada i Nordem. Duno.

A ja mam juz zaklepana miejscowke bo gdyby nie ja to połowa trójmiasta musiałaby się telepac pociągiem :D
Z Twojej strony powinna odbyć się próba "dogadania się".
Zobaczmy jeszcze raz, co padło:
Generalnie, jak się mam tarabanić pociągiem to rezygnuje z sylwestra.
Rozumiesz o co chodzi, czy trzeba Ci jeszcze bardziej łopatologicznie wytłumaczyć?
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Satsuki »

@MAT

To moja ostatnia wypowiedź w temacie dojazdu na sylwestra:

O miejscu zjazdu wiadomo od kilku miesięcy. Całe Trójmiasto zgodnie twierdziło, że planuje jechać do Szczyrku POCIAGIEM. Ja jako jedyna osoba niezadowolona z tej opcji od tego czasu wszystkich możliwych próbowałam przekonać do jazdy autem. Koniec końców przekonałam Mazoka. Mazoku postawił mi ultimatum: pojadę autem jeśli znajdziesz mi do niego jeszcze dwie osoby. Znalazłam: Crowa i Maczera. W międzyczasie Maczer znalazł kolegę więc oddałam koledze moje miejsce na trasie DO SZCZYRKU. Wtedy też Ada potwierdziła mi, że oni biorą auto ale jadą nim z Łodzi. W międzyczasie Anka z Bartem uznali, że nie jadą. Gdyby nie ja, to Mazoku już trzy tygodnie temu kupiłby sobie bilet na Pendolino. W międzyczasie Ty napisałeś, że możliwe, że nie jedziesz.
Kiedy w końcu napisałeś, że jedziesz, ja dokonałam niezbędnych obliczeń i chociaż miałam załatwiony transport w obie strony to stwierdziłam "guys, jest nas więcej niż aut, musimy coś wymyśleć, żeby wszystkim było dobrze". Powtarzam, WSZYSTKIM. Każdemu jadącemu na zjazd mieszkańcowi Trójmiasta. Od tego czasu próbuje zebrać wszystkich, żeby coś ogarnąć ale zawsze kogoś brakuje.


Jak wyglądała więc nasza wymiana wiadomości tu, na forum?

1. Spytałeś czy coś ustalono
2. Napisałam zgodnie z prawdą, że problem jest taki, ustaleń ciągle nie ma bo ludzie nie chcą przyjść
3. Odpisałeś na to egoistycznie "lol to ja szybko biegne sobie zająć miejsce a ta jedna osoba niech się męczy sama TROLOLOLOLOLOLO. SIEMA MAZ ZOSTAŃMY PRZYJACIÓŁMI?
4. Odpisałam Ci zgodnie z prawdą, że całe auto MAzoka jest już zapełnione, oraz że mam takie i takie pomysły na zażegnanie problemu dla MW
5. odpowiedziałes "lol nie jadę"
6. odpowiedziałam, że taką dyskusję pierdolę, bo już się w tym roku nazałatwiałam na ten zjazd, i dla osob, które były mi wdzięczne za ogarnięcie za nich tematu i dla osób, które moje zaangażowanie miały w dupie i napsuły mi krwi. Nie mam ochoty wtym roku więcej tej krwi psuć.
7. W odpowiedzi zacząłeś mi ubliżać.

Pierdole, ja transport załatwiony MAM.

Over and out.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Satsuki »

@Saovi.

Nie zajęłam się termami bo Trójmiasto nie chciało jechać autami do Szczyrku, wtedy było duże podejrzenie, że wszyscy nie będą mieli po prostu JAK dojechać na taką wycieczkę. Kiedy temat aut się w końcu wyklarował, mój wolny czas został mocno okrojony, z czego zresztą Ci się wczoraj żaliłam, chociaż w innym kontekście.
W tej chwili już wiadomo, że termy jak najbardziej wchodzą w grę ale ja nie mam ani czasu (jw.) ani pamięci gdzie one dokładnie były.
W związku z czym jeśli ktokolwiek ma ochotę zorganizować wyjazd do term to zapraszam serdecznie. Ja z góry mówię, że na taką wycieczkę jestem bardziej jak chętna. Jeśli nikt się nie znajdzie to ja pewnie znajdę chwilę czasu w okresie świątecznym i wtedy wszystko posprawdzam.

EDIT:
Nope, juz nie planuje tracic czasu z rodzina na ogarnianie czegokolwiek. Jeśli ktoś chce grupowy wyjazd na termy to może go zorganizować
Last edited by Satsuki on Fri Dec 11, 2015 8:04 pm, edited 1 time in total.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Mazoku »

Proszę o </gównoburza>

Ja z ustaleń wiem tylko tyle, że jadę autem, mam trzy wolne miejsca w obie strony i żadnych pewnych pasażerów. Więc, jak dla mnie...
Rosomak wrote:To z kim mogę się zabrać? Mazoku?
Jasne.
Your favourite fearless hero.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Rosomak »

Mazoku wrote:Proszę o </gównoburza>

Ja z ustaleń wiem tylko tyle, że jadę autem, mam trzy wolne miejsca w obie strony i żadnych pewnych pasażerów. Więc, jak dla mnie...
Rosomak wrote:To z kim mogę się zabrać? Mazoku?
Jasne.
Dzięki. Fajnie, że się zgodziłeś. Gdzie i kiedy zbiórka?

Co do powrotu: Pogadam z Adą czy mnie zabierze z powrotem, bo mają bardziej po drodze by mnie podrzucić.
Last edited by Rosomak on Fri Dec 11, 2015 7:52 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Satsuki »

Mazoku wrote:Proszę o </gównoburza>

Ja z ustaleń wiem tylko tyle, że jadę autem, mam trzy wolne miejsca w obie strony i żadnych pewnych pasażerów. Więc, jak dla mnie...
Rosomak wrote:To z kim mogę się zabrać? Mazoku?
Jasne.
Kurwa, ja widzę, że ostatnie dwa tygodnie tylko sobie strzępię język!
BANDA EGOISTYCZNYCH SUKINSYNÓW
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Mazoku »

Ok, okazuje się, że muszę poprawić moje wcześniejsze oświadczenie.

Wiem, że na pewno jedzie ze mną Crow w obie strony. Pozostałe dwa miejsca według jednego z planów miały być dla Macza i "kapitana Kenji", ale nie otrzymałem potwierdzenia tego.

Także, o ile żadne wiążące decyzje nie zapadły bez mojej wiedzy, to Mat - miejsce dla ciebie jest. Jeśli zapadły, to mam nadzieję uda się znaleźć jakieś polubowne rozwiązanie.
Your favourite fearless hero.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by korm »

Image
give her the dick
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Distant »

Image
Nothing is impossible
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by USAGI »

Image
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply