Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Czy wybierzesz się na Sylwestra MW - Zimowe Szaleństwo

Tak!
13
57%
Nie, żadnych gór zimą
2
9%
Nie wiem
4
17%
Chuj mnie to, i tak nie jadę
1
4%
I desp na góry ale i tak pojadę
3
13%
 
Total votes: 23

User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by c914 »

Chi twój post give me a banana ^__^
Rosomak wrote:Generalnie, jak się mam tarabanić pociągiem to rezygnuje z sylwestra.
Image
Last edited by c914 on Fri Dec 11, 2015 1:43 pm, edited 1 time in total.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Raflik »

Image
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Rosomak »

Satsuki wrote:
Rosomak wrote:Generalnie, jak się mam tarabanić pociągiem to rezygnuje z sylwestra.
Generalnie jak widze takie szantaże to mam wlasciciela w poważaniu. Łóżek i tak brakuje więc mozesz spadac na drzewo. Chcialam cos ustalic zeby wszystkim bylo dobrze ale po tym poscie umywam ręce. Radzcie sobie sami.
Nic nie zostało ustalone. To pierwsze. Po drugie jak sprawa dojazdu Cię nie dotyczy to pilnuj swoich spraw. A jak umywasz ręce to dobrze. Będziesz mieć czyste, a osoby zainteresowane tematem ustalą co i jak.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Noire »

Rosomak wrote:To pierwsze. Po drugie jak sprawa dojazdu Cię nie dotyczy to pilnuj swoich spraw.
To trzeba było ruszyć tyłek do JC, a nie teraz płakać, że jak nie ma auta to nie jade.
Asia marudziła o auto od dobrych dwóch miesięcy - faktycznie gdyby nie ona, to nawet nie miał byś teraz tej opcji.
Conquered, we conquer.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Saovine »

Ja pytanko mam w związku ze wspomnianymi na pierwszej stronie termami na Slowacji. Czy udało się to sprawdzić? O jakie/które termy w sumie chodzi? Czyw ogóle jest wola w narodzie? Pytam, bo się ogarniam z ubezpieczeniem na wyjazd i fajnie było by wiedzieć. Thank U.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Rosomak »

Noire wrote:
Rosomak wrote:To pierwsze. Po drugie jak sprawa dojazdu Cię nie dotyczy to pilnuj swoich spraw.
To trzeba było ruszyć tyłek do JC, a nie teraz płakać, że jak nie ma auta to nie jade.
Asia marudziła o auto od dobrych dwóch miesięcy - faktycznie gdyby nie ona, to nawet nie miał byś teraz tej opcji.
Miało to być ustalane w zeszły czwartek. A potem Asia do mnie dzwoni, że kierowców nie będzie. A ja ma inne zajęcia w czwartki i nie mam zamiaru ich zmieniać, bo może będą ludzie, bo może się coś zostanie ustalone. Więc to nie jest płakanie, tylko umawianie się w stylu MW.
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Noire »

Rosomak wrote:
Noire wrote:
Rosomak wrote:To pierwsze. Po drugie jak sprawa dojazdu Cię nie dotyczy to pilnuj swoich spraw.
To trzeba było ruszyć tyłek do JC, a nie teraz płakać, że jak nie ma auta to nie jade.
Asia marudziła o auto od dobrych dwóch miesięcy - faktycznie gdyby nie ona, to nawet nie miał byś teraz tej opcji.
(...)Więc to nie jest płakanie, tylko umawianie się w stylu MW.
"Chcę żeby za mnie było załatwione i podstawione pod nos - a jak nie będzie to zacznę płakać ,chociaż nie ruszyłem palcem, żeby zainteresować się sam wcześniej."

Zwróc uwagę, że nawet nie postanowiłeś rozwiązać problemu (czy pociąg, czy może autobus, albo przekonac kogos innego do jazdy autem), tylko od razu obraziłeś się i powiedziałeś 'nie jadę'. To jest płakanie.
Conquered, we conquer.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Saovine »

Mat, może i było by do karkołomne dla Ciebie, ale w razie czego możesz się z nami zabrać na drugą połowę drogi z Warszawy. Tylko pewnie musiałbyś zajechać w niedzielę, bo chcemy raczej z rana jechać w poniedziałek. Zgarnęłabym Cię z Wawy albo byś sam zajechał do nas do Pilawy (to tylko godzina drogi i są połączenia co godzinę średnio). Przenocowalibysmy Cię. Just an option.
Last edited by Saovine on Fri Dec 11, 2015 6:43 pm, edited 1 time in total.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Rosomak »

Noire wrote: "Chcę żeby za mnie było załatwione i podstawione pod nos - a jak nie będzie to zacznę płakać ,chociaż nie ruszyłem palcem, żeby zainteresować się sam wcześniej."

Zwróc uwagę, że nawet nie postanowiłeś rozwiązać problemu (czy pociąg, czy może autobus, albo przekonac kogos innego do jazdy autem), tylko od razu obraziłeś się i powiedziałeś 'nie jadę'. To jest płakanie.
Zacznij czytać posty ze zrozumieniem.
Zapytałem się Mazoka czy mogę z nim jechać. Odpowiedziała Sat, że już wszystko jest "ustalone" kto z kim jedzie. O czym, jak się pytałem na początku co jest ustalone, nie raczyła wspomnieć (no bo było by to "załatwione i podstawione pod nos"), tylko powiedziała: "Mamy o jedno miejsce w aucie za malo na trase TAM: ale wczoraj byli tylko kierowcy."
Co dla mnie znaczyło tyle: Dogadaj się z kierowcami (Mazoku) czy cię zabiorą TAM.

Rozwiązywanie problemu: masz odpowiedź wyżej. Po za tym pisałem do Barta jak jedzie (Nie jedzie jakby kogoś to obchodziło, może wpadnie na 2-3 dni).

Co do nie jadę. Nie lubię podróżować pociągami. Więc jak ma dodatkowo sam się nim tarabanić na sylwka czy nawet tylko do Łodzi. To dziękuję.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Sylwester 2k15-16 MW Winter Summit, Zimowe Szaleństwo

Post by Rosomak »

Saovine wrote:Mat, może i było by do karkołomne dla Ciebie, ale w razie czego możesz się z nami zabrać na drugą połowę drogi z Warszawy. Tylko pewnie musiałbyś zajechać pewnie w niedzielę, bo chcemy raczej z rana jechać w poniedziałek. Zgarnęłabym Cię z Wawy albo byś sam zajechał do nas do Pilawy (to tylko godzina drogi i są połączenia co godzinę średnio). Przenocowalibysmy Cię. Just an option.
Dzięki za ofertę. Poczekam co odpowiedzą osoby których temat bezpośrednio dotyczy a niech ich adwokaci.
Post Reply