Postawimy Valhallę - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Satsuki »

ok, przyznaje sie. Tez nie zrozumialam posta Caibra ale nie chcialam nic mowic, zebyscie nie wkrecali mi, ze jestem glupia :(
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by c914 »

Przecież post Cia jest... no jest.. cieszmy się, że jest bowiem postem jest!
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Chimeria »

Caerth wrote:CA at it's best. Usprawiedliwienie dostarczę wieczorem.

A wizard did it.

Image
:(
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

......zmiękliście.
Chimeria wrote:
Image
:(
You can't spell Caibre without CA in it.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Raflik »

Jak czytać posty Caibra
guide by Raflik

W czytaniu postów Caia należy kierować się trzema żelaznymi zasadami. Złamanie jakiejkolwiek z nich grozi mindfuckiem i wrażeniem że coś jest nie tak.

I ŻELAZNA ZASADA
Posta czytamy jeden raz, i tylko raz. Z czytania posta analizujemy właśnie pierwsze rzeczy które przyjdą nam do głowy. Posty Caia są niebezpieczne gdyż mają w swojej strukturze psychiczny kalejdoskop. Za każdym razem kiedy się na nie spogląda zmieniają swoje znaczenie powodując uczucie zdezorientowania i niepewności, dlatego mają być czytane tylko jeden raz.

II ŻELAZNA ZASADA
Czytamy co drugie zdanie. W tym momencie post wygląda tak:
Spotkanie z Ignis Caibre przeprowadził na wysokiej orbicie ... Co dawało planecie drogię hamowania liczoną w kilometrach...Czas jaki przywołane ciało niebieskie potrzebowało na pokonanie zadanego dystansu mianowany mimo woli generałem kilku organizacji lis poświęcił na pyt pytowanie w kierunku atmosfery... na szczęście Ignis pojawiła się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie...Ta część globu chroniona przed wpływem zaklęcia zachowała swój kształt...W efekcie Caibre pozyskał jedną dwunastą masy planetarnej...pędzące z nadświetlnymi prędkościami strumienie plazmy zdarły górne warstwy atmosfery wraz ze wszystkimi okrętami widocznymi i zakamuflowanym, sondami, jednym zaskoczonym wielorybem, dwiema petuniami i jednym balonem metorologicznym... Posiadając ograniczone informacje o wydarzeniach w okolicy (czytać: zerowe) postępował z godnie z ostatnim wytycznymi...
Złodzieja złapie sie na spokojnie później...Rozległo się donośne THUMP! gdy Caibre wraz ze swoim lokum wylądował... również na Ponurym Zamczysku.

Shen Hou stał przed bramą, zza i ponad której nikt do niego nie strzelał... Zapewne związek z jego stanem ducha miał fakt iż miast siedziby rozległej organizjacji pełnej minionów z których można było wyciskać różne fajne rzeczy za wciąż zamkniętą bramą usadowił się metalowy krajobraz przypominający surrealistyczną wizję na prochach.
Caibre rozejrzał się po apokaliptycznym pustkowiu.
Ani śladu..z niejakim niepokojenm zauważył po zlustrowaniu horyzontu, Zamczyska.
Jak widzicie przekaz jest nieco jaśniejszy i bardziej zrozumiały. Jeśli dalej macie mindfucka to znaczy ze złamaliście pierwszą żelazną zasadę i czytacie fragment posta Caia któryś już raz.

III ŻELAZNA ZASADA
...
...
...
try to believe....
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Padłem.

Leżę. I kwiczę.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Satsuki »

wtf to naprawde dziala !
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Sorki, za ścianę tekstu, ale zamiast rozmawiać na gmailu, chciałem bardziej realistycznie przedstawić negocjacje i intrygi w poście, nie informując wcześniej drugiej strony o temacie rozmowy. Co mam nadzieję, okaże się dla niej ciekawe i zaskakujące.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by c914 »

Jako, że za długo przebywam w towarzystiwe orków spytam wprost: Bedziecie się na tej górce ciupciać czy nie?
Sory Windu ale te negocjacje przypominaja bardzo tani romans :P
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Może w ten sposób. Leśny faun układał mi plan spotkania : D
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply