Postawimy Valhallę - Komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Gdzie niby? Platformy Agendy?!

..oh.
Wait a minute..
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Crow »

Dobry pomysł. Przepaki na Platformy!

--------------------
Chimeria wrote: Stwierdziła więc, że założy oficjalne ubrania, zakładane tylko na uroczysty kongres Wiedźm, który odbywał się przez wiele lat zanim Chimeria zdobyła władzę i zamieszkała na innej planecie.
<snip>... Chimeria ubiera się na spotkanie z Windu jak na sabat. ... <snip>.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Crow wrote:Dobry pomysł. Przepaki na Platformy!

--------------------
Chimeria wrote: Stwierdziła więc, że założy oficjalne ubrania, zakładane tylko na uroczysty kongres Wiedźm, który odbywał się przez wiele lat zanim Chimeria zdobyła władzę i zamieszkała na innej planecie.
<snip>... Chimeria ubiera się na spotkanie z Windu jak na sabat. ... <snip>.
Hot.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Chimeria »

Kongres to nie sabat, macie w głowie same stereotypy ;P
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Zerknąłem w opisy postaci i wrzuciłaś arta, na którym opierałem wcześniej swoje plany wobec następnego posta. Jednakże dajcie mi czas do jutra około 14, ta część już zacznie być ważna i muszę poświęcić nad nią więcej uwagi.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

Roger, taka przerwa jest też i dla mnie na rękę.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Chimeria »

Zerknąłem w opisy postaci i wrzuciłaś arta, na którym opierałem wcześniej swoje plany wobec następnego posta.
To źle czy dobrze? :P

Pragnę podkreślić, że napisałam w poście, że idę UBRANA. W więcej niż płaszcz. O:
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Crow »

Podjąłem dziś po raz trzeci próbę zrozumienia ostatniego posta Caibre’a w queście i niestety dalej mam spore problemy z wizualizacją przebiegu wydarzeń i ze zrozumieniem zwrotów w stylu ‘pyt pytowanie’.

Pod koniec ostatniego posta Caibre dryfuje sobie w przestrzeni, wystrzelony w kierunku (zewnętrznej) granicy WISHa. Wzywa swoją planetę na pomoc. Ignis leci do niego z prędkością nadświetlną, ale że planetka jest wielkości ziemskiego Księżyca to nie takie rzeczy już widzieliśmy.

Czytam teraz pierwszy paragraf nowego posta. Caibre wpada w atmosferę planety, przekraczając granicę Wisha. Ok. Czemu powoduje to wyhamowanie planety? Planeta z prędkości nadświetlnej zatrzymuje się po zaledwie kilku kilometrach, co spowodowało tak gwałtowną reakcję?

No nic, idziemy dalej. Planeta wyskoczyła z pseudowarpu tylko częściowo poza WISHem. Za pierwszym razem rozumiałem, że chodzi tu o zewnętrzną granicę WISHa, ale to chyba ma jeszcze mniej sensu. Rozumiem, że chodzi tu o pęcherz niwelujący WISHa, roztaczający się w około planet? Tak czy inaczej Ignis zostaje rozerwana i część planety utrzymuje swój kształt, podczas gdy większa reszta leci dalej, lekko zmieniając kurs. Czyli leci w kierunku przeciwnym do planety z Ponurym Zamczyskiem (Ignis jest wewnętrzną planetą układu, Ponure Zamczysko jest na dziewiątej, Caibre został wysztrzelony w kierunku przeciwnym do gwiazd układu).

Caibre uzyskał jedną dwunastą masy planetarnej. Cokolwiek miałoby to znaczyć zakładam, że Caibre został na mniejszym fragmencie Ignis (1/12). Dalej gubię się już zupełnie. Caibre zaczyna ostrzał Ponurego Zamczyska? Dorywa jakiegoś lodzika (rozumiem, że mrożonego, bo Caibre ma chyba wszystkie żebra). Do tego ma jakieś wizje i dostrzega Raflika, który jest już dawno na Juno2?

Fragment Ignis, na którym znajduje się Caibre spada nagle w stronę Zamczyska! COoooo? No nic, rozumiem że wpadł w pole grawitacyjne tego świata. Po lądowaniu nie widać złodzieja (czyli kogo? Vhriza? Okrętu ZCMu? ShenHou?). Nie widać też Raflika (nic dziwnego, jest na Juno 2), ani Ponurego Zamczyska. Na zupełnym już marginesie, myślałem, że odkąd Dark Caibre zamienił Ponure Zamczysko w ogród budowla była raczej opuszczona i nie odgrywała większej roli w organizacji.

Tak czy inaczej – anyone care to elaborate what the fuck is going on here?
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Caerth »

CA at it's best. Usprawiedliwienie dostarczę wieczorem.

A wizard did it.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Postawimy Valhallę - Komentarze

Post by Windukind »

Sork. Mam niezaplanowane nadgodziny. Maks do 22.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply