BAKA Y2K9

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: BAKA Y2K9

Post by Xellas »

Ja mam zajęcia w ten konkretny weekend, ale jeśli zdobędę pieniądze to chrzanię szkołę, która zawsze robi mi zjazdy w weekend BAKI><* A może uda mi się namówić jeszcze znajomą^^
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Farmazon
Posts: 329
Joined: Tue Jan 06, 2009 1:12 am
Location: Bezmiar Bezdroży Umysłu

Re: BAKA Y2K9

Post by Farmazon »

Hura Xelli! ^_^V
Ekipa MW się powiększa! Jeszcze trochę i opanujemy własny odcinek korytarza i każemy sobie płacić myto w herbacie! ;) Buahaha! ZUO!
Musi być stąd jakieś wyjście. - Powiedział Błazen do Złodzieja. - Jest za duże zamieszanie. Nie mogę znaleźć ukojenia.
User avatar
Alienka
Posts: 115
Joined: Tue Sep 15, 2009 9:57 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: BAKA Y2K9

Post by Alienka »

<nieśmiało staje obok i odchrząkuje lekko zwracając uwagę obecnych>
To może ja się przywitam :) Alienka, ta z Kawaii ale nie kawaii-chat x3 (uprzedzam wszelkie domysły). Tutaj jestem nieco nowa, ale mam nadzieję, że nie na długo ;)

Rodowita Wrocławianka toteż na Bace braknąć mnie nie może ;p Niu. <łapie Farmazona pod rękę> raczej będziemy się rzucać w oczy, zatem szukajcie a znajdziecie..herbatkę ;]
Salve!
Alienka

---
Twoja garda marna moja jest bardzo zwarta
Zaciskam palce i wyzywam cię do walki na przechwałki
Stoję i oczekuję kiedy ty wyskoczysz na pałki
U, podoba mi się tu jakem MC
Manifestuję moje fenomenalne powierzchnie tnące
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: BAKA Y2K9

Post by Chimeria »

Mam uber propozycję.

Jeśli znajdą się cztery osoby, które będą chciały ze mną jechać i wrócić to biorę wóz. Będziemy niezależni, pakowni i tańsi od expresu (nie, pospiechem NIE POJADĘ. Express z ostatniej Baki spóźnił się 3 godziny i byłam w domu grubo po północy). Tyle tylko, że potrzeba ludzi, by podzielić koszt benzyny w dwie strony. Są chętni?:3 Zapewniam rozrywkę, radio Józef, brak klimatyzacji i dużą dupę samochodu oraz bardzo wygodne siedzenia, a także oferuję stanowisko GPSa jednej osobie, która umie czytać mapy.
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: BAKA Y2K9

Post by USAGI »

Sami ^^
B.A.K.A. już za chwilkę, więc ne wiem czy jeszcze atrakcje zbierają xD
Ale zaraz napisze na GG do kolegi co się tym chyba zajmuje x_X

HAHA! Mam wolny weekend w pracy jeeej :D Dzięki czemu nareszcie spędzę konwent z Wami ^__^

Co do przyjazdów, ja piątek mam pracę do 21:00, potem jeszcze będę musiała chyba skoczyć na Bakę żeby mój sprzęt tam zawieźć. Dużo czasu mi to raczej ne zajmie, i postaram się jakoś zakombinować żeby moze i to w czwartek już załatwić jakoś... Spotkamy się potem i zabunkrujemy u mnie OK? Bo domyślam się ,ze chcecie w piątek przyjechać miśki ;P Jeszcze w środę wybiorę się na spotkanie Bakowe i popytam jak z rezerwacją sleepów i czy dało by się Was w piątek wpuścić. Bo jak by dało radę to od razu by się desant do sleepa zrobiło ^^ A jak ne to u mnie się wszyscy zmieścimy i w sobotę rano się na kon pójdzie ^^

Hejka Ali ^^ Miło Cię na forum widzieć ;P
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: BAKA Y2K9

Post by Chimeria »

Usa pogoń ich tam żeby stronę i dane zaktualizowali :E
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: BAKA Y2K9

Post by USAGI »

ATENTIONE ATENTIONE!!!!!

Baki w tym roku ne będzie...
I to niestety ne jest żaden kawał ni nic takiego...
Niestety weszła nowa ustawa, nowelizacja czy inne gówno przez które ne możemy zrobic na tych zasadach co zawsze imprezy na ponad 1000 osób. Musiały by być albo rezerwacje na ostatnią chwilę dla 300 osób. Bo taka impreza może być tylko do 300 osób... I mimo różnych propozycji rozwiązania tego "na czarno" szkoła ne chciała iść nam na rękę /; A żeby zrobić z tego oficjalną imprezę masową, trzeba by mieć masę kasy więcej urwa /;
Choć by dla głupiej profesjonalnej ochrony i służb medycznych x_X
Więcej i bardzoej konkretnie na głównej stronie konu jest /;

No i co teraz...? Chce3cie dalej do wRocka na weekend wpaść?
Można by coś wykombinować, jak wtedy kiedy Baki ne było... Bo znowu kuźwa ne ma //;
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: BAKA Y2K9

Post by Distant »

Okropne wieści. Anyway czy te zmiany w przepisach utrudniają organizację w tym roku, czy następnym również?
Nothing is impossible
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: BAKA Y2K9

Post by Chimeria »

No tak, jak raz mogę pojechać to nie ma BAKI :< Kilka lat temu było to samo!

Desp... ogromna szkoda.

A w przyszłym roku pewnie konwent będzie na zasadzie rezerwacji z limitem właśnie 300 osób tak jak ostatnio często na konwentach bywało. Przynajmniej na Magnificonie tak było, gdzie buszowaliśmy z Lichem.

Ja raczej nie pojadę nawet na mini spotkanie w tym czasie :<
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: BAKA Y2K9

Post by USAGI »

Ja też jestem zua Chi, bo nareszcie mogła bym pójść na panele na które chcę się wybrać od kilku lat T_T A tu pierwsza okazja i fail :<

@Dis
Prawdopodobnie i za rok /;
Ogólnie wszystkie konwenty teraz przez to są w kiszce, chyba ,ze dogadają się z placówką poza prawem (na lewo) albo są imprezą poniżej tych 300 osób czy iluś tam... Albo są organizowane w MDKach, ale MDKi są zwykle mało pojemnościowe ;P Czyli właśnie na te 300 max 400 osób /; Pewnie za rok będzie wersja z rezerwacją na 300 osób, tak jak Chi pisze :<
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply