Zjazd letni 2021

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2021

Post by Satsuki »

Widzę, że ich domki maja podział pokoi na małżeństwo z dzieckiem (sypialnia na 3 osoby) a ceny są naprawdę spoko wiec ja nie mam nic przeciwko jednemu domkowi na dwie pary. Będzie też mniej awkward dla tych pojedynczych rodzynków bez drugiej połówki.
Ilość domków dalej bedzie się nam zgadzać i będzie miejsca jakby ktoś znienacka zdecydował się wpaść. Co Wy na to?
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by GvS »

"Aneks kuchenny" na zdjęciach wygląda na samotny czajnik... Domki wyglądają ładnie, ale ośrodek ma strasznie słabe rezencje zarówno na Tripadvisorze i Googlach.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2021

Post by Satsuki »

We wszystkich opiniach (w tym negatywnych) piszą, że jezioro jest krystalicznie czyste :D
Wyczytałam, że płytę i garnki można odpłatnie wypożyczyć, pewnie chca zmusić gości do zamawiania jedzenia u nich. Słaba zagrywka ale pamiętajmy też, że obudziliśmy się z tymi rezerwacjami naprawdę późno a domki maja spore salony i duże stoły do grania w gry.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1224
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Rosomak »

Ja chce dodać, że na górze jest tylko jedna sypialnia. Pozostałe łózka są na korytarzu.
A co z lodówką? Też trzeba dopłacić?
Co do zamawiania u nich jedzenia, to opinie nie były zbyt pochlebne co do jakości posiłków.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2021

Post by Satsuki »

Sluchajcie Chimeria zadeklarowała się dzwonic do ośrodków tylko trzeba jej podawać linki. Jak znajdziecie coś lepszego do piątku to super ale pomóżcie nam w szukaniu.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Mam yolo rezerwacje 14-21.08 (sobota) w https://wyspabrzozowa.pl/oferta/
2 domki 4-osobowe i 2 domki 6-osobowe.
Muszę do jutra do 12:00 potwierdzić rezerwację.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2021

Post by Satsuki »

My z Crowem zgadzamy się na wszystko co ma wode <3
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Zjazd letni 2021

Post by Saovine »

W związku z tym, że nie mam kiedy pomóc w poszukiwaniach czy czytać o miejscówkach, zgadzam się na wszystko, co ma łazienkę i miejsce do gotowania i chociażby community lodówkę.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd letni 2021

Post by Crow »

Ja też zgadzam się na obie propozycje i obie wyglądają dla mnie dobrze. Jeśli trzeba wybrać jedno, to wybrałbym wyspę ze względu na szkółkę żeglarską - chętnie odświeżę sobie umiejętności, bardziej przestronne domki. Trzeba tylko upewnić się, że zamówimy też posiłki w restauracji (przynajmniej chętni). Do brzegu nie jest daleko, więc już mam przed oczyma wizję Maczera przewożącego nas po kolei paddlebordem na brzeg.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Jedzenie trzeba zamówić przy rezerwowaniu domku, więc quite asap. Pewnie można jeszcze domówić z jakimś wyprzedzeniem, ale z tego co zrozumiałam nie można zamówić na miejscu ot tak (zapytam o to jutro).

Pakiet żarcia to koszt 580zł za tydzień.
Post Reply