Konwencja sylwestrowa Y2K21/22 - ankieta

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Post Reply

Za co się przebieramy?!

Poll ended at Wed Sep 09, 2020 2:08 pm

Superbohaterowie i Magical Girls
2
4%
Memy Internetowe!
3
6%
Sylwester awatarów MW (niekoniecznie swoich (͠≖ ͜ʖ͠≖))!
11
22%
Postacie historyczne lub z powieści fantastycznych!
5
10%
Punki!
0
No votes
Kickass! Sylwester naszych super-alter ego!
0
No votes
Kim chciałeś być jak dorośniesz i dlaczego Ci nie wyszło!
9
18%
Boylesque Nerd Night
1
2%
Skucha
0
No votes
Pandemia
0
No votes
Piekło
2
4%
Post-Apo
2
4%
Team-upy
0
No votes
Gwiazdy
0
No votes
Gwiezdne wojny/ star trek /avengers
3
6%
krajoznawczo Japonia/Francja/Grecja/Uganda
0
No votes
Kaiju i mechy
2
4%
Granice mojej strefy komfortu
9
18%
 
Total votes: 49

User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Konwencja sylwestrowa Y2K21/22 - ankieta

Post by Chimeria »

No to jedziemy ;)

Korzystając z waszej chwilowej uwagi chciałam ogłosić ważny statement od rysowniczek, które zajmują się przygotowaniem artów zjazdowych. Robimy to w swoim czasie wolnym dla waszej i naszej uciechy, nie chcemy spędzać czasu na wymyślaniu kto jak wygląda i czy będzie jakkolwiek rozpoznawalny, a więc i zadowolony ze swojej prezencji na kubku. Od najbliższego zjazdu ograniczamy się do rysowania osób posiadających choć minimalną kartę postaci! My poświęcamy na rysunki niejeden wieczór, więc mam nadzieję, że wy możecie poświęcić chwilę na zrobienie sobie nawet skromnej karty, opisującej wasz standardowy wygląd. Byłoby super uniknąć rysowania całkowicie genericowych postaci, więc wykrzesajcie z siebie coś więcej niż "brązowe włosy i czarny płaszcz do kostek". ;D

Z góry dziękujemy! <3
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by KptKenji »

Chciałem zauważyć, że Sylwester Awatarów MW dyskryminuje osoby które takiego awatara nie posiadają/posiadają więcej niż 1/posiadają awatara LGBTQWERTY+FTW
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by Chimeria »

Ależ skąd, tak jak jest napisane w ankiecie, możesz się przebrać za kogoś innego, nie ma obowiązku przebierania się za swoje OC :) Liczę, że przebierzesz się za Arię ;3 To po pierwsze, po drugie bardzo zachęcamy każdego do stworzenia karty postaci. ^^ Masz do wyboru caluśką paletę postaci z forum, wystarczy przeczytać trochę opisów. Na upartego, możesz stworzyć też nową, ale traktujemy ją poważnie jako nową istotę uniwersum mw. :>
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by KptKenji »

Fajny pomysł Chi, tylko trochę brak mi szlachectwa i godności by to realistycznie wprowadzić w życie.

Gdyby jakieś (jakiekolwiek) questy były aktywne to chętnie wprowadziłbym do gry moją postać która mam od x lat gotową, ale że nie ma...
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by Chimeria »

Przyszedłeś z uwagą, że konkretna konwencja dyskryminuje część osób, wyjaśniłam Ci, że tak nie jest i wytłumaczyłam dlaczego, więc nie wiem do czego mają prowadzić dywagacje o braku questów. Mamy pi razy oko 29 osób z kartami postaci i około 11 bez (pomijając już to, czy np pojawiają się na zjazdach). Jeśli chcesz, możesz pogadać z ludźmi i ukręcić jakiegoś questa, możesz wrzucić sam opis postaci bez questów, aby przebrać się w coś na co masz ochotę, możesz też nie robić nic i się nie przebierać. To ma być fun, a nie przykry obowiązek. :]
I dotyczy to wszystkich wylistowanych konwencji, a nie tylko tej jednej, która nie wiadomo czy wygra, na razie tylko prowadzi. ;)
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by USAGI »

Oho, chyba mokry sen Crowa w końcu się ziści i będą avatary MW, które chciał od dziesięcioleci :D!

@Kendż
Ja będę się przebierać za kogoś innego (żeby było zabawniej a i moja postać nie jest do końca dopracowana) i zamierzam spisać wszystkich na karteczki co by sobie wylosować 4funn ;D Takoż jak chcesz (albo ktoś jeszcze chce) to Tobie też mogę kogoś wylosować do przebrania co byś nie miał problemu w jakie ciuszki się wbić :)
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by Taii »

Tematyka mocno kusi ;P
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Konwencja sylwestrowa Y2K20/21 - ankieta

Post by Crow »

opcje idą łeb w łeb 8:8:8
Post Reply