Summer Summit MW 2016

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

28.VIII - 3.IX, Półwysep Lipa Y/N

Poll ended at Mon Jun 06, 2016 4:44 pm

Yes
10
77%
No
3
23%
 
Total votes: 13

User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Chimeria »

My jeszcze kiblujemy na dworcu (cholerni kolarze), ale też dzięki wielkie za fajny, choć krótki zjazd. Bardzo fajne eventy, pogoda zaskakująco dopisała, mamy dumne siniaki i nowe memy. :)
Cieszę się niezmiernie, że Cards Against MW się spodobało (gratki również dla Sao, Raflika i Psycha), liczę, że wejdzie do kanonu naszych gier.
Mam nadzieję, że podobały się Wam kubki :D

Otwieramy z Sat ponownie sezon na przygotowywanie MW drinking game i zapraszamy do dzielenia się pomysłami.
User avatar
Raflik
Posts: 162
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:43 pm
Location: #care

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Raflik »

We ar Back.
W końcu w domciu, Pozdrawiamy tych co jeszcze mogą jechać. Przepraszamy za brak przywitania w Wawie, lecz byliśmy za nadto padnięci.

Dzięki Wszystkim za zjazd, zwłaszcza laureatowi "Złotej Wrony 2016" za organizację (bądź współorganizację) zarówno tego jak i wszystkich pozostałych 13-stu zjazdów.
Podziękowania dla pozostałych za epicką grę w "Cards against Multiworld" i cichym bohaterem tej gry z największą ilością memów - Mat'em
Cieszę się że enjoyowaliście moje dwa naprędce "sklecone" eventy - Extreme Day i Neva'Eva pomimo ewidentnego sabotażu w zbrojowni w Paintballu (mi akurat trafił się "Karabinek Generała" z zwyczajną powtarzalnością lotu kulki, co potem potwierdził Crow) i dawania "dobrych rad" których samemu na trzeźwo bym nie słuchał w pijackim evencie.

Szkoda trochę tak krótkiego zjazdu, gdzie tak na prawdę tylko 1 dzień był na tyle leniwy aby można było pograć w planszówki, bo resztę dni zajmowały eventy "na półtorej - max 2 godzinki" trwające po 4-5 godzin :P Ale i tak everything in plus.

To teraz Sylwester i.. najprawdopodobniej Multiworld Autumn Summit Japan 2017 :3
User avatar
Noire
Posts: 966
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Noire »

Wielkie dzięki wszystkim za zjazd, było naprawdę super :D
Chociaż miejscówka była mi już wcześniej znana jestem pozytywnie zaskoczona tym jak dużo atrakcji oferował ośrodek pomimo końcówki sezonu. Eventy były bardzo fajne, trochę żałuję że nie poszłam na tą Tyrolkę (może następnym razem) oraz, że konie zwinęły się na samym początku zjazdu. To teraz czas zacząć organizować zjazd Sylwestrowy :D

P.S: Sprawdziłam topic spływowy, faktycznie to było TO JEZIORO przez które kajakowaliśmy podczas burzy. Dodatkowe +1 do nostalgia trip :D
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Satsuki »

Wrzuciłam nasz kubek na fejsa i na chomika <3
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Chimeria
Posts: 826
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Chimeria »

Maczu, Xelli, dajcie jakieś focisze na chomika :<
Image
User avatar
USAGI
Posts: 1897
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Summer Summit MW 2016

Post by USAGI »

Z bananem na ustach spoglądam na katalog „Maczer” w tegorocznych zdjęciach zjazdowych – jej! Maczu wrzucił fotki ze zjazdu ^___^ <klik> Pusto... Afff czituch!! :<
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Maczer »

Musiały być jeszcze w drodze. Dam znać jak zakończę wrzucanie.

A korzystając z okazji:

Raflik, Kiedy wrzucisz Tajowe hiciory lata? :D
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by Crow »

W kwestii rozliczeń zjazdowych, lista brakujących wpisów w moim Excelu poniżej. Tradycyjnie proszę o weryfikację.

Noire 219
Satsuki 219
Vertis 219
Cyfer 73
Marianna 73
Ryuzoku 219
Taii 219
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Summer Summit MW 2016

Post by c914 »

Przelew poszedł za Marianne i mnie.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
AdA
Posts: 152
Joined: Mon Sep 14, 2009 6:36 pm
Location: 3city

Re: Summer Summit MW 2016

Post by AdA »

Crow, w topicu statystycznym w opisie swojego eventu improwizacyjnego wśród aktorów wymieniłeś 2x Maczera, a pominąłeś Mazoka.
Hańba!
A girl has no name. No nickname.
Bogini ziaren i wypieków.
Post Reply