umierający swiat

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: umierający swiat

Post by Caerth »

A nowe MW nie miało z założenia pozbawione być uber przepaków od początku?
Wydaje mi się iż wykończyła nas raczej powtarzalność treści i niska częstotliwość postów. Kiedyś przyrost questa o kilkanaście wpisów nikogo nie dziwił - ba, na Wszechbiblii grożono mi za to banem nawet. Teraz jak pojawi się kilka postów dziennie to jest święto lasu. Żeby nie było, konkurencję też dopadł marazm w dziale fabularnym.
Chyba po prostu wyrośliśmy.
Albo za dużo MMO macamy.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Golas
Posts: 8
Joined: Wed Oct 14, 2009 6:46 pm

Re: umierający swiat

Post by Golas »

You missed me? :) Golas wraca do gry :) powoli acz na 100% :)

---
EDIT 31-08:
---

Prosiłbym was o drobną pomoc - wątek fabularny straciłem podczas odzyskiwania układu słonecznego z rąk zergów :P niestety nie mogę się doszukać tematów na starym/nowym forum opisujący ostatnie wydarzenia - a chciałbym z Taii'em(Pico) sensownie i jakoś chronologicznie przeprowadzić opis i obecną strukturę/położenie ZCMu mając na uwadze także wiki gdzie w sumie opis ZCMu jest chyba najbardziej aktualny jeżeli chodzi o czas - pobyt w NORN oraz odbijanie właśnie ziemi i innych planet z rąk zergów.

BTW: Planuję wrzucenie na wiki i być może tutaj (jak się Taii postara) wszystkich opisów posiadających zdjęcia lub do których zdjęcia dodać będzie można sprzętu wszelakiego, jaki z zakładów ZCMu został wypuszczony - zapewne będzie to projekt długofalowy.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: umierający swiat

Post by Caerth »

Daj moim zajęciom się ustatkować a wezmę się przekopywanie przez historię podczas wykładów.

Heh. >]
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Golas
Posts: 8
Joined: Wed Oct 14, 2009 6:46 pm

Re: umierający swiat

Post by Golas »

Dziękować :) Ja muszę ogarnąć robotę i film w końcu złożyć xD A jestem na etapie intra a AE :|
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: umierający swiat

Post by Caerth »

Jesteśmy dorośli, możemy sobie pozwolić na cierpliwość..
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Golas
Posts: 8
Joined: Wed Oct 14, 2009 6:46 pm

Re: umierający swiat

Post by Golas »

Raczej na chwilę wytchnienia od pracy :P
Post Reply