LoL vs SC2

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: LoL vs SC2

Post by korm »

>Grałem chwilę w LOLa za namową Barta, ale uczciwie znudziło mnie bieganie ciągle po tej samej ścieżce i do momentu kiedy grałem to była przechadzka po parku.

Niskolevelowy lol (z powodu braku lvl nie wystepuje to w docie, ktora od poczatku zapewnia "brutalny" start) nie ma wiele wspolnego z tym co sie dzieje w ligach. Np. absurdy typu 50/10/1, czy 2 tankow na bocie na niskim lvl sa na porzadku dziennym (nawet widzialem tak smieszne rzeczy na 28 lvl), lub brak swiadomosci tego czym sa wardy i co wardowac. W dodatku 90% graczy (poza ludzmi co robia alta i sie poprostu bawia) nie ma pojecia co sie dzieje ani co robic, dlatego trzymaja sie tej jednej i sadza, ze gra polega na pchaniu jak najdalej (i ewentualnym fragowaniu). Plus jeszcze nie mozna grac draftow a tylko blind picki (czyli odpada okolo 15% mechaniki gry).

O wiele lepszym porownaniem do tego jak wyglada normalna gra w pierwszej lepszej mobie byloby wladowanie sie w jakikolwiek mecz w Docie na starcie (lol jest naprawde prymitywny na przedstawiciela swojego gatunku). Tylko tu nalezaloby sie liczyc z gigantyczna iloscia flame za... poprostu granie po raz pierwszy.

>Dyskusje na pewno jest warta rozwinięcia, ale dzisiaj siedziałem nad planem produkcyjnym do 20.00 a jutro jadę na Hel na dwa dni na kawalerski

Dyskusja jest jak najciekawsza i warta rozwiniecia. Moze w czasie twojej nieobecnosci ktos jeszcze dorzuci swoje 3 grosze do obecnego stanu dysputy.


>Btw. grasz Civ5? : P Bo to mi zjadło ostatni tydzień.

Chwilowo mam problemy z komputerem, ale jak z tego wyjde jak najbardziej planuje pograc (tym bardziej, ze sie napalilem na dodatek). Jak pol roku temu staralem sie przez steam pograc z Disem to niestety civka cyrkowala co nas bardzo zniechecilo.
give her the dick
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: LoL vs SC2

Post by Windukind »

Wczoraj graliśmy i było okej, nie rozłączyło nas ani razu, nawet przy tym słabym necie tutaj. Podobnie z innymi grami na multiplayera. Na kilkugodziną grę możesz się spodziewać dwóch freezów, które czasem wystarczy przeczekać, ale jeśli zapiszesz nicka ze steama hosta to nie ma żadnego problemu, aby szybko zrobić restart gry. Kup też Inków + Hiszpanie, bo nie będę mógł z Tobą grać moją ulubioną nacją :P
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply