Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
Post Reply

Kto ma lepszy bilans karmy z postów w Yellow Line?

Satsuki
6
50%
Maczer
6
50%
 
Total votes: 12

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Crow »

Ankieta ta skierowana jest do osób, które w pewnym chociaż stopniu śledziły questa 'Yellow Line'. Chcemy tu ustalić kto między Maczerem a Sat ma lepszą Karmę postowania. Pojęcie to nie jest dobrze zdefiniowane, ale wybierając odpowiedź w tej ankiecie zastanówcie się - czyje posty Wam czytało się lepiej? Która postać wypracowała sobie lepszą pozycję, do wygrania wyścigu? Czy ktoś napisał coś, co szczególnie pozytywnie zapadło Wam w pamięci? Kto powinien wygrać wyścig z perspektywy literackiej? itd.

Wyniki ankiety będą wykorzystane dziś wieczorem. To nie konkurs popularności, więc jeśli nie czytałeś chociaż częściowo questa, proszę nie głosuj. Z drugiej strony - nawet jeśli nie czytaliście całości, a jakiś wybrany fragment Wam szczególnie się spodobał - głosujcie. Jak najbardziej wskazane jest również oddanie głosu przez samych zawodników.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Taii »

Moim zdaniem, zarówno Satsuki jak i Maczer wykazali się podczas wyścigu bardzo dobrym poziomem postów. Walczyli zaciekle przemieszczając się do przodu, na sam początek stawki. Sat poradziła sobie w genialny sposób z Posejdonem, używając w poście typowego dla MW poczucia humoru. Maczer niejednokrotnie w bardzo spektakularny sposób pokonywał przeszkody (jak np rów z wielkim ośmiornico-mackowym potworem).

Takich przykładów jest multum, dlatego proponuję by obydwoje zajęli pierwsze miejsce.
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Crow »

Wszyscy w trójkę zasłużyliście na pierwsze miejsce, ale rozwiązania remisowe są dla noobków.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Mazoku »

Zgadzam się, że posty Sat i Maczera są świetne i oboje zasługują na uhonorowanie. Walczyli w miarę uczciwie, w kreatywny sposób rozwiązując problemy na trasie - ba, często sami je sobie tworzyli.

Niemniej swój głos oddaję na Maczera. Podyktowane jest to faktem, że Sat przy omijaniu przeszkód uciekała się czasami do magii i pomocy z zewnątrz, podczas gdy Maczer wykorzystywał swoje umiejętności techniczne i własności pojazdu. Co, moim zdaniem, jest bliższe duchowi Yellow Line.
Your favourite fearless hero.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Maczer »

Podjęliśmy grę w literaki, bo3. Karma dała mi jeden punkt natomiast Sat zdobyła z łatwością dwa swoje wygrywając bezdyskusyjnie używając słów o których istnienia nie miałem pojęcia :D GG i dzięki za głosy. Ciężko mi wyrazić jak bardzo dużo dla mnie znaczą bo wyrywałem sobie włosy za każdym razem kiedy Crow pisał mi "Zmień swojego posta111" :D
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Satsuki »

Teraz graj z Taiiem o drugie miejsce! ;D
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Maczer »

A zagrasz z nim o pierwsze jeśli ze mną wygra? :D
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Taii »

:D

Jak się gra w literki? ;P Pytam serio, nigdy nie miałem przyjemności zagrać ;P
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Satsuki »

Morgana bierze na sylwestra <3 (btw. na prawde nigdy nie grales w scrable? @@)
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Maczer vs Satsuki - Yellow Line Karma Battle

Post by Taii »

Aaaaa. Skoro to to samo, to grałem :P
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
Post Reply