Prawybory MW 2011

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

Jak zagłosujesz w wyborach do sejmu 9.X.2011?

PO
6
35%
PiS
1
6%
SLD
0
No votes
PSL
0
No votes
PJN
0
No votes
Ruch Palikota
8
47%
PPP-Sierpień'80
0
No votes
Kongres Nowej Prawicy
0
No votes
Komitety lokalne
0
No votes
Głos nieważny
2
12%
Nie oddam głosu
0
No votes
 
Total votes: 17

User avatar
Raven
Posts: 70
Joined: Thu Jan 08, 2009 12:38 pm

Re: Prawybory MW 2011

Post by Raven »

Crow wrote:Palikot zagospodarował bardzo ciekawą niszę na polskiej scenie politycznej.
Bitch, please. Normalnie łapki opadają.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Prawybory MW 2011

Post by Distant »

Crow trafił w sedno, dlaczego ludzie chcą głosować na Palikota. Z początku jak się nad tym zastanawiałem, to myślałem, że to jakaś forma "bezpiecznego" buntu przeciw Platformie, która gwarantuje, że nie głos nie pójdzie na marne na PiS. Faktycznie, jednak Palikot bo za swoim błazeństwem oferuje nieobecny dotąd mix poglądów społecznych i ekonomicznych.
Nothing is impossible
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Prawybory MW 2011

Post by Windukind »

Też muszę się zgodzić. Lewica proponuje zbyt wiele przywilejów społecznych, które doprowadziłyby budżet do rozpaczliwego stanu, zaś PO zbytnio się obawia utraty katolickiej części wyborców. Obydwu brakuje czegoś, co połączył Palikot.

Od siebie dodam, że mimo iż będę głosował na platformę, to jeśli geje oficjalnie pojawią się w sejmie naprawdę poczuję się jakbym żył w nowoczesnym kraju.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Raven
Posts: 70
Joined: Thu Jan 08, 2009 12:38 pm

Re: Prawybory MW 2011

Post by Raven »

Chodziło mi o słowa "bardzo ciekawą niszę". Can you be more condescending, please?
Post Reply