Sylwetster 2k10/11 eventy

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Windukind »

Części dziewcząt się podoba części nie, ale zbudził tyle emocji, że każda się szybko wypowiedziała : P.

Cóż Tap Madl moim zdaniem byłby świetnym eventem dla facetów, którzy przecież lubią patrzeć na Was drogie Panie, a także dla Was samych, abyście mogły pokazać swój charakter i piękno. Moim zdaniem są na forum niedocenione perły. Myślałem o trzech rundach w strojach cutie/evening dress/ crazy z jakimiś zadaniami, no ale trudno.

Event z gotowaniem bardzo mi się podoba, jestem ciekaw jakie potrawy mogły by dziewczyny z forum przygotować. Proponuję trzy dania do spróbowania przystawkę/ danie główne/ deser. Skromnie, tylko tyle, żeby można było spróbować. Obawiam się trochę o możliwości jednej kuchni, ale mogę wziąć kuchenkę indukcyjna, jeśli przyjadę samochodem.

No i trzeba będzie wykluczyć Jian. Z jej pasją do gotowania i umiejętnościami wątpię czy by miała jakąś konkurencję.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by USAGI »

Ta, a kim będą Ci odważni co trafią do komisji, i będą oceniać smaki p; ? Znaczy się, kto chce się otruć :D? Ne żeby coś.

A Tap Madl to będziemy mieć przez całego sylwestra D: Szczególnie w noc sylwestrową, jak babki będą się przebierać :D
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Chimeria »

Usa ma rację, przy sylwestrowych strojach tap madl samo się odbędzie. Osobiście wolałabym konkurencje, w których Panowie również mogliby uczestniczyć.
Do gotowania, od razu mówię, że też się nie piszę, nienawidzę gotować.
Próbować będę się bała, więc będę dorzucać do kominka. ;D
Vertis
Posts: 33
Joined: Wed Aug 11, 2010 4:40 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Vertis »

Windukind wrote:Obawiam się trochę o możliwości jednej kuchni, ale mogę wziąć kuchenkę indukcyjna, jeśli przyjadę samochodem.
Ty lepiej weź plazmę, Windu. =P
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Windukind »

Chciałbym, ale na razie nie mam pasażerów, więc nie wiem, czy pojadę samochodem. Poza tym chyba jednak na sylwestrze będzie dominował l4d2 i civ4.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Akaryuu
Posts: 39
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:17 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Akaryuu »

Dla tych nie posiadających komputera mogę zabrać też Civ: poprzez wieki , chociaż wątpię, że mam jakąś planszówkę której nie ma Windu :)
Look at me! Look at how large the monster inside me has become!
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Debart »

Akaryuu wrote:Dla tych nie posiadających komputera mogę zabrać też Civ: poprzez wieki , chociaż wątpię, że mam jakąś planszówkę której nie ma Windu :)
Weź! Windu akurat jej nie ma:)
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Saovine »

Weźcie osadników T_______T

Jak mi starczy czasu i ochoty, mogę zrobić i przywieźć ciastka orzechowe oO

Ja się w sylwka przebieram. Do tego dodam ciastka - oto mój wkład w tap madl....oO
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Sylwetster 2k10/11 eventy

Post by Namakku »

Jeśli ktoś ma planszówke BSG`ka i możliwość oraz chęć przytargania jej do Kani, niech bierze :]
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
Post Reply