Ostatni weekend wakacji

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Post Reply
User avatar
Morgana
Posts: 71
Joined: Fri Jan 09, 2009 9:31 pm

Ostatni weekend wakacji

Post by Morgana »

Korzystając z okazji, że pozostał jeden, jedyny weekend wakacji, zapraszam do mnie, do Mikołowa, na spotkanie w gronie MW. Część osób zdążyłam poinformować telefonicznie i via gg, ta notatka przeznaczona jest głównie dla tych, którzy z różnych powodów nie dostali bezpośredniej informacji. A więc... impreza jest planowana na sobotę-niedzielę, przy czym istnieje możliwość przyjazdu np. w sobotę rano czy w okolicach południa. Dojazd do Katowic, a z nich autobusem/pociągiem do Mikołowa (busiki w weekendy nie kursują) do przystanku Mikołów Dworzec PKP, ewentualnie do Mikołów Plac 750-lecia. W Mikołowie zwyczajowo wychodzę po przyjeżdżających na przystanek. Trzeba tylko z 20-minutowym wyprzedzeniem poinformować mnie telefonicznie, że ktoś nadjeżdża. Jeśli chodzi o miejsca do spania, posiadam kilka łóżek, materace, więc pewnie nikt nie wyląduje na podłodze. Alkohol we własnym zakresie. I to chyba tyle. W razie pytań/sugestii pisać.
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Ostatni weekend wakacji

Post by USAGI »

Szkoda ,ze mnie ne będzie ;<
Miłego imprezowania! Podziel się potem materiałami filmowo.zdjęciowymi [;
Tylko "zakazanymi" też D:
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Ostatni weekend wakacji

Post by Psychoo »

Solid Alcohol Squad zgłasza gotowość bojową. Okrojony skład nadrobi się świeżymi rekrutami - będziecie mieli okazję poznać sierżanta MoonMoona, prywatnie pracownika hurtowni z alkoholami. Przyjazd potwierdził też pierwszy sekretarz. Ogólnie jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dropship klasy Focus Mk.1 (Faroo za sterami) będzie dokował w Katowicach koło 11stej.
No i kwestii nie ulega, że wszystkie filmy będą kwalifikować się do "zakazanych".
Whoever wins, we drink!
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Ostatni weekend wakacji

Post by Crow »

Bardzo miło, że zapraszasz, ale tym razem nie zrobię niespodzianki jadąc przez całą Polskę.
User avatar
Morgana
Posts: 71
Joined: Fri Jan 09, 2009 9:31 pm

Re: Ostatni weekend wakacji

Post by Morgana »

Szkoda, że tym razem się nie pojawisz, Crow. Generalnie to planowałam jak zwykle wrzucić wszystkie zdjęcia i filmiki (o ile ktoś będzie robił, mój aparat takiej opcji nie posiada) na chomika.
Post Reply