Multiworld 2.0

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Multiworld 2.0

Post by Distant »

Z mojej strony uważam przebudowę forum za jak najbardziej trafioną.
Brak ruchu w dziale międzynarodowym jest zrozumiały. Ani Crow ani Lich wciągu tego roku nie zaciągnęli naszych starych znajomych do żadnego MMO. Wprost przeciwnie, sami przestali grać :/.
Natomiast nowe RPG.... na początku zamierzałem nie umieszczać żadnego takiego działu, ale były ku temu głosy przeciw i poszedłem na kompromis w końcu każdy ma prawo spróbować :p. Sam pomysł Windu jakoś nie trafił do mnie. Być może był to efekt totalnego braku spontanu. Nowy dział kojarzył mi się z tabelką Excela tylko liczb było brak.
Zadowolony jestem z działania działu spotkaniowego oraz z naszej cichej moderatorki, która wbrew pozorom działa i czyści. :p Istotnie ten dział żyje i wydaje mi się, że nawet mógł się przyczynić do częstszych-mniej oficjalnych spotkań MW wciągu roku.
Dział dyskusyjny dostarczył mi w tym roku wiele emocji i wrażeń. Takiego trollingu nie pamiętam od czasów dyskusji na temat duszy u Shivan. Mam nadzieję, że ten partyzancki poziom zostanie utrzymany :D
Offtop jak zwykle nie zawiódł ilością mielonki. Specjalne pozdrowienia należą się Usagi, która wydaje mi się wszechobecna w tym dziale.
Nothing is impossible
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Multiworld 2.0

Post by Noire »

Dodając trzy grosze od siebie:

Bardzo cenię sobie przejrzystość nowego forum. Na początku myślałam, że ograniczona liczba działów będzie minusem jednak wyszło zupełnie inaczej.
Kiedy czasem wchodzę na stare forum to widok tych wszystkich działów mnie przytłacza.. a tutaj ta ilosc jest idealna i mi osobiscie przyjemniej przegląda się forum w tej postaci.
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Multiworld 2.0

Post by Crow »

@Usa: Pozostawiamy to użytkownikom do odecny :D

@Windu: Zdaje się, że nawet osoby, które chciały (chcą?) coś napisać fabularnie największy problem mają z przeczytaniem wielkiego opisu świata. Dobrze wiem, czego chcę moją postacią dokonać i mam nadzieję, że powoli, bo powoli, w tempie 1 posta na miesiące fabuła będzie szła do przodu w obecnej postaci.

@Disu: Zdaje się, że główni sprawcy krwawej wymiany zdań stracili nieco zapału (ciekawe czemu...), ale może jeszcze wrócą, lub znajdą się nowi?

@Nu: Gdy spojrzy się na stare forum, to wizualnie bardzo dużo miejsca zajmują sekcje poświęcone konkretnym grom. Bardzo mi tego brakuje i chciałbym jeszcze kiedyś zagrać wspólnie w coś, w co będzie grało więcej niż 4 osoby z MW...
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Multiworld 2.0

Post by Faroo »

A ja bym chciał zachęcić naszych forowiczów uzdolnionych plastycznie, aby w swoich pracach przedstawiali MW 2.0... To może jedynie wzmóc w ludziach chęć do postowania ;)
Post Reply