Nigel Farage

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Nigel Farage

Post by Namakku »

W sumie można zamknąć i wywalić temat, nikt tu najwyraźniej nie interesuje się kolesiem na tyle, żeby mieć o nim sprecyzowaną opinię.
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Nigel Farage

Post by Crow »

Minęły trzy lata, Nigel Farrage cieszy się niezmiennie coraz większą popularnością i dziś chyba nie ma na forum nikogo, kto nie wiedziałby o kim mowa. Ostatnio natrafiłem na krótką rozmowę z naszym bohaterem w roli głównej, w której kolejne punktu u mnie nabił:

https://www.youtube.com/watch?v=qMDZ6xxBOg0
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Nigel Farage

Post by USAGI »

Jestem ja, dalej ne znam kolesia :p
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Nigel Farage

Post by Crow »

Nie wiem, czy to powód do chwalenia się :P
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Nigel Farage

Post by USAGI »

Ja się ne chwalę, tylko przyznaję do zbrodni przeciwko ludzkości ; )
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Nigel Farage

Post by Crow »

Nigel Farage zrezygnował z funkcji przewodniczącego UKIP. Zrobił niezły bałagan, a teraz 'lol sprzątajcie to sami'.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Nigel Farage

Post by KptKenji »

Jako osoba bedaca posrednio "on the receiving end" akcji p. Farage'a (czyt. "F@@@@@in migrant") mam opinie negatywna.

O ile EU nie powala na kolana ani pomyslem, ani wykonaniem, to demonizowanie jej, bicie na tym piany i popularnosci i wykorzystywanie perfidne ludzkiej glupoty i ignorancji nie zalsuguje na pochwale.

Z ostateczna ocena powstrzymuje sie, gdyz nie wiem, czy NF otrzymuje finansowanie tak jak np Marine Le Pen, prosto z Kremla. Jesli tak, to jest na taka dzialanosc nazwa (zdrada stanu), i przeciwsrodki (np. pluton egzekucyjny), a jesli nie, to cóz,zdaje sie ze leninowska doktryna swiatowej rewolucji nazywa ten typ czlowieka "Pozyteczni Idioci".

Disclaimer: mam podobnie poglady na jakosc wiekszosci czolowych europejskich polityków z AM na czele.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
Post Reply