Nigel Farage

Poważne dyskusje nad sensem życia, polityką jak i wyborem nowej karty graficznej.

Moderator: Crow

User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Nigel Farage

Post by Namakku »

Ciekawią mnie opinie na temat tego jegomościa. Jeśli ktoś zapoznany z jego poglądami, zapraszam do "przelania myśli na papier".
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Nigel Farage

Post by Noire »

I don't give a shit about Nigel Farage
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Nigel Farage

Post by Crow »

Może mógłbyś nam pokrótce przybliżyć poglądy pana Farage, w szczególności te na temat których dyskusja Cię interesuje. Moja wiedza na jego temat jest bardzo skromna, ale kojarzę go głównie jako europosła który cały czas płacze, że w Unii nie ma demokracji, że Unią rządzą komuniści i w ogóle wszystko musi się rozpaść w imię demokracji. Zdaje się, że trochę płynie w jednej łódce z politykami takimi jak Antoni Macierewicz, którzy budują swoją pozycję polityczną na nieustannym straszeniu ludzi jak to Niemcy/Żydzi/Komuniści rządzą światem.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Nigel Farage

Post by USAGI »

Mordę znam, ale nic konkretnego o nim ne słyszałam. Takoż i jego poglądów ne znam.
Takoż jak Crow rzekł, powiedz co tam dokładniej chcesz omówić.
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Nigel Farage

Post by Namakku »

Nie chce omawiać ani dyskutować o nim, chce tylko poznać opinie innych na jego temat. Osobiście przypomina mi bardziej ugrzecznionego Palikota, choć część jego wypowiedzi wydaje się cholernie trafna.


Na youtube jest od groma jego wystąpień, można się więc z kolesiem zapoznać.
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Nigel Farage

Post by Noire »

Mało kto wie co to za typ, to tak jakbyś zadał przeciętnemu francuzowi pytanie 'Kim dla Ciebie jest Ryszard Kalisz?'.
Bez konkretnego przybliżenia nam jego postaci, ani poznania choć cienia Twoich poglądów nie mamy o czym dyskutować w tej materii.
Last edited by Noire on Thu Aug 18, 2011 4:30 pm, edited 1 time in total.
Conquered, we conquer.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Nigel Farage

Post by Distant »

Nie znam.
Z opisu z postów powyżej brzmi jak kolejny lunatyk populista.
Nothing is impossible
User avatar
roevean
Posts: 314
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:36 am
Location: Ninehell Sector

Re: Nigel Farage

Post by roevean »

Będzie tak, że bez względu kim jest ten ktoś, Nit i tak w pewnym momencie napisze, że 'dziękuję za opinie, wykorzystam je do tego, by wymyślić najnowszy napęd do kosiarki, ewentualnie do jakichś super tajnych badań nad ewidentnie hiper tajnym trybem umożliwiającym natychmiastowe wiązanie sznurówek, a i tak de facto nimi się nie podzielę, gdyż w razie gdyby, Niezależna Inteligencja Termodynamiczna zje mi cały zapas jogurtu'.
'cos im the definition of the worst kind of mean
so... are you rebel?
User avatar
Namakku
Posts: 331
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:08 pm

Re: Nigel Farage

Post by Namakku »

Dziękuję Roe za ten wspaniały inside mojego planu. Doprawdy jesteś niezastąpiony jako rzecznik, a teraz idź łyknąć troszkę piwka, zasłużyłeś.

Napiszę raz jeszcze Noire - nie interesuje mnie dyskusja, ani wymiana argumentów z tobą czy kimkolwiek innym na temat Farage`a. Chciałem tylko poczytać jak inni widzą tego pana. Ty najwyraźniej go nie znasz, ani nie chciało Ci się włączyć youtube`a czy google aby posłuchać jego wystąpień. Możliwe jednak że ktoś inny będzie zainteresowany tematem, sprawdzi kto to taki i postnie tu co o jegomościu sądzi.
Św. Adolf Onanista - patron niespełnionych malarzy
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Nigel Farage

Post by Noire »

Farage znam, oglądam czasem (jak mi się uda) obrady parlamentu europejskiego. Po prostu miałbyś znacznie większą liczbę dyskutantów, gdybyś go przystępniej przedstawił i podał jakiś 'zapalnik' do dyskusji.
Conquered, we conquer.
Post Reply