Zjazd letni 2021

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Dzika
Posts: 16
Joined: Mon Sep 10, 2012 12:39 am

Re: Zjazd letni 2021

Post by Dzika »

My się z Lichem nie piszemy na jedzenie, będziemy sobie gotować w domku.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Zjazd letni 2021

Post by Maczer »

Tak przy okazji, przyprowadzę +2 ze sobą. Tasartir i Within Darake. Ten drugi grywa w MTG :) Just saying.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Rosomak »

Jak by co to według wujka Google mamy jakieś 7 restauracji/ smażalni ryb 1km od promu. Część zamknięta tymczasowo, ale może do sierpnia się otworzą. 3 kolejne restauracje w odległości 1,5 km. 2 sklepy spożywcze w pobliżu restauracji. Najbliższa Biedra 8,5 km od ośrodka.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Mamy małą zmianę w rozłożeniu domków, ponieważ właścicielka ośrodka się pomyliła i obstawiła mi zajęty już domek. Także rozmawiałam z nią dziś i zamieniła mi jeden domek na houseboat (w cenie domku), bo już nic więcej nie mieli. Sloty w houseboucie są przewidziane dla dwóch par, bo są tam małżeńskie łóżka. Tbh strasznie chciałabym zająć sypialnie na łódce, ale jeśli będzie więcej chętnych, to może zrobimy losowanie? Czy może nie będzie tu kolejek? Pls o info, bo jak nie to się tam wpisuję.;D

W sheecie jest zakładka z obłożeniem pokoi, proszę się wpisywać: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1564967060

Tak wygląda mapka wyspy z numerkami naszych domków:
Image

Sao, atm pani was wpisała do 13 (przykro mi, 12 właśnie wyleciała ^^"), bo zanim mi powiedziała o zmianie domku to przeniosła was bliżej punktu, gdzie zakładałam, że będzie centrum imprezowe, ale teraz to nie wiem gdzie głównie będziemy siedzieć. Babka powiedziała, że w każdej chwili możemy się pozamieniać i poprzemieniać. Nie znalazłam na stronie zdjęć wnętrza houseboutów, ale nawet patrząc z zewnątrz wydaje mi się, że planszówke centrum towarzyskie będzie między domkami 6 i 13, właścicielka twierdziła, że ogólnie wyspa nie jest duża i nie będziemy bardzo rozdzieleni.

I zdaje się, że Crow dziś zaliczkę przesłał. W sheecie jest również zakładka z rozliczeniami, można się zapoznać. :)
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2021

Post by Satsuki »

Chimeria należy Ci się party boathouse za te wszystkie telefony! Jak coś to ja tez tam się chętnie prześpię:)
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Rosomak »

Chimeria wrote:W sheecie jest również zakładka z rozliczeniami, można się zapoznać. :)
Rozliczamy się na miejscu, czy przelew do Crowa, bo płacił zaliczkę?
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Zjazd letni 2021

Post by Saovine »

Chimeria wrote: Sao, atm pani was wpisała do 13 (przykro mi, 12 właśnie wyleciała ^^")
Close enough!! XD
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Rosomak wrote: Rozliczamy się na miejscu, czy przelew do Crowa, bo płacił zaliczkę?
Generalnie resztę hajsu płacimy na miejscu, myślę, że Crow nie będzie chciał jeździć z walizką gotówki, więc pewnie zrobimy mu przelewy przed zjazdem. Ale liczę, że zainteresowany sam się wypowie w jakiej konfiguracji chce otrzymać przelewy.;)
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd letni 2021

Post by Crow »

Hej.

Zaliczka za nasz pobyt została wysłana. Rozliczamy się elektronicznie (numer konta bez zmian - 75 1440 1387 0000 0000 1176 3828 ). Na skoroszycie podlinkowanym w OP dodałem zakładkę z rozliczeniami. Jest tam wyszczególniony całkowity koszt (pobyt + wyżywienie). Kto chce może zaliczkę 30% przelać teraz, można się tez całościowo rozliczyć przed zjazdem. Jeśli ktoś zrobi przelew poprosiłbym tylko o pinga, żeby się upewnić, czy go odznaczyłem.

Popieram pomysł przydzielenia partyboata Chimerii.

PS. Jeśli partyboat jest sprawny, to będziemy w mniejszym stopniu uzależnieni od promu.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Już sie sama przydzieliłam ;P

Partyboat jest na stałe przycumowany do lądu, nie będzie żadnych wycieczek w nocy do monopolowego! :D
Post Reply