Zjazd letni 2021

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Post Reply
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Yo.

Kochani!

Mamy zarezerwowane domki w terminie 15-22.08 https://wyspabrzozowa.pl/o-wyspie/
Taki termin, bo od 15 zwalnia się duży domek. Jeszcze jestem na łączu czy nie da się od soboty.

Wyżywienie: Można wykupić sobie pakiet śniadanie+obiad w cenie 580zł za cały tydzień. Nie można kupić samych śniadań, ani samych obiadów. Śniadania są w formie bufetu, wydawane w godzinach 8-10. Obiady (nie obiadokolacje ostatecznie) są wydawane w godzinach 14-16, ewentualnie jeśli planujemy wycieczkę, to mogą nam przesunąć obiad na godzinę 17:00. Po 17:00 rusza bar, w którym jest ofc alko i "przekąski", którymi to są np: lokalnie lepione pierogi, naleśniki, czasem organizują dzień pizzy and stuff. Po 17:00 bar jest otwarty dla każdego gościa, nie tylko zadeklarowanych obiadojadów.

Menu jest uzależniane od dostępnego lokalnie towaru, ale takie dostałam przykładowe: https://www.dropbox.com/s/euxoiacjnpn83 ... r.pdf?dl=0

Niestety, liczbę chętnych na wykup pakietu żywieniowego muszę podać do najbliższego wtorku (1.06). Za te osoby trzeba zapłacić zadatek żywieniowy w wys. 30%.

Sklep
Na wyspie nie ma sklepu, tylko bar i kawiarnia. Najbliższy spożywczak jest 800 m w centrum Kretowin (11 min spacerkiem wg gugla), większy typu lidl biedronka miejscowość Morąg 6 km.

Domki

Domek nr 1 z 3 sypialniami - 2 pary i 1 singiel + dziecko (Ewcia) = 4500 pln (domek 5 os + dostawka na dziecko)

Houseboat = 4200 pln

Domek nr 13 z 3 sypialniami – 3 pary = domek 5 os + dostawka os dorosła 4700 pln

Domek nr 6 z 2 sypialniami - 4 single – domek 4 os – 3400 pln

Single/para o tyle istotne, że są łóżka połówki i małżeńskie.

Razem nocleg za 21 osób 7 dni =16800 pln

Zadatek od noclegu 30% - 5040 pln.
Do wtorku (1.06) mamy go zapłacić (*uśmiech do Crowa*). Myslę, że podzielmy to na 20 osób i zróbmy Crowowi przelew zaliczkowy w wys. 252zł?


> Zastanawiające nas domki 6 osobowe, to są po prostu pięcioosobowe, które oni dostosowują do dodatkowej osoby i wtedy więcej osób dzieli ten sam koszt. Pani ponoć zrobiła nam yu-gi-oh, by wyszło ekonomiczniej.

Mapka wyspy;
Image
===============================================================

Ukradłam Crowowi tabelkę sprzed roku, by zebrać info czy ktoś jest zainteresowany na zjazd letni 2021 i jeśli tak, to kiedy. Będę wdzięczna za wrzucenie kolorków, by zacząć szacować ilość slotów, pomysły oraz terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Idea imho podobna jak rok temu: wynajęcie kilku małych domków, by zachować pozory dystansu społecznego, okolice z jakąś infrastrukturą i atrakcjami, a nie kompletna głusza, najlepiej blisko zbiornika wodnego z plażą. Wyjazd za granicę raczej w tym roku odpada.

Macie pomysły jak taki stacjonarny zjazd spędzić? Kajaki były rok temu. Jakieś okolice bunkrów albo powtórka Extreme Day?;) Jeśli mamy tylko siedzieć, planszówkować i się chillować, to może wtedy zjazd krótszy i 7-dniowy? Albo 10? Na ostatnim JC padł pomysł, aby ruszyć w kierunku Kaszub, których nie znamy, a mają dużo do zaoferowania (ponoć). Co wy na to? Może macie lepsze pomysły?

Ja potrzebuje wody, nie jadę nigdzie gdzie nie można usadzić tyłka na plaży :) Górsko-leśny spacer też nie dla mnie, raczej jako event całodniowy dla koksów. Bardzo podobało mi się otoczenie ośrodka z zeszłego roku, jakby było coś podobnego to będę szczęśliwa (zwłaszcza z dodatkowym wodnymi atrakcjami).
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Zjazd letni 2021

Post by Satsuki »

U mnie to samo co u Chimerii, chodzenie po górach jest nofun, chce zbiornik wodny. Oddaje moj głos na domki na Kaszubach/Kociewiu <3
Podoba mi sie pomysl 10dniowego zjazdu.
Poza woda chciałabym mieć restauracje w pobliżu
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
c914
Posts: 595
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Zjazd letni 2021

Post by c914 »

Po zeszłorocznych doświadczeniach moja liczba życzeń na miejscówke przedstawia się tak:
+ woda wraz z atrakcjami na dystans spacerku
+ restauracja na dystans spacerku
+ some fun stuff na dojazd (zeszłoroczne bunkry były spoko)

Propozycja 10 dni w domkach na kaszubach też wydaje mi się całkiem przyjemna. Może udałoby się wyjąć rowerki i pozwiedzać całodniowo okolice.
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Zjazd letni 2021

Post by Xellas »

Podoba mi się idea, odległość też mi się podoba. Przyłączam się do powyższych postów.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd letni 2021

Post by Noire »

Popieram Kaszuby i miejscówkę nad jeziorem :)
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2021

Post by USAGI »

Kaszuby brzmią spoko, ważne żeby było coś w okolicy w ramach atrakcji innych niż planszówki 24/7 (:
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd letni 2021

Post by Noire »

USAGI wrote:Kaszuby brzmią spoko, ważne żeby było coś w okolicy w ramach atrakcji innych niż planszówki 24/7 (:

Szczesliwie, Kaszuby sa napakowane rozywkami w terenie. Ot chociażby:

Najdłuższa Deska Świata
Dom do Góry Nogami
Wieżyca – wieża widokowa
Bytów. Zamek krzyżacki. W Bytowie swoją siedzibe ma tez Drutex ;)

Jest jeszcze masa innych rzeczy, nawet wiecej niz w poprzedniej lokacji.
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2021

Post by USAGI »

<3 Jedziemy!
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Zjazd letni 2021

Post by Saovine »

Nam pasuje jak wyżej. Uzupełniłam sheeta. Hawk!
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2021

Post by Chimeria »

Dzięki za uzupełnianie sheeta <3 Wychodzi na to, że zjazd będzie mniej wiecej w terminie 14-22.08 +/- 3 ewentualne dni. Zobaczymy.
Post Reply