Konkurs na Kartę Postaci!

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by Noire »

Mail był wysłany od razu na JC, widze ze jestes na liscie.
Usa miała chyba też napisać szerzej o callu, ale nie wiem w sumie czy tak się stało, bo ja miałam na głowie konkurs.
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by Satsuki »

Jeżeli mamy tutaj jeszcze kogoś, kto nie ma linka do calli, proszę oto on: https://meet.google.com/rbh-bazq-owc
bez zaproszenia trzeba poczekać na akceptację ALBO podesłać mi swojego maila i od razu dopiszę do listy.
Poza mną także każdy, kto już jest na liście może zapraszać osoby.

https://calendar.google.com/event?actio ... 0gmail.com
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by KptKenji »

Nie czytalem maili, my bad!
W każdym razie życzę dobrej zabawy na callu i Wszystkiego Najlepszego w Nowym (potencjalnie lepszym) Roku 2021.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by Noire »

Wyniki konkursu:

OLDFAG

Pierwsze miejsce - Cyfer

Drugie miejsce - Mazoku i Noire

Trzecie miejsce - Chimeria

NEWFAG

Pierwsze miejsce - Yoru

Drugie miejsce - Dzika

Trzecie miejsce - Kenji

--

Kategoria NEWFAG sprawila ludziom wiele klopotu przy wyborze zwycięzcy i wszyscy wskazywali na wysoki poziom zgłoszeń. Roznice w rozkladzie glosow byly niewielkie, a wiele osób podkreślało, że ostateczna decyzja była bardzo ciężka.

Wszyscy zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymają kalendarze, w tym celu należy zgłosić się do Chimerii i ustalić detale.
Niemniej, ponieważ w wypadku OLDFAGÓW nie ma potrzeby posiadania dwóch egzemplarzy w jednym ognisku domowym, to jedna z nagród za drugie miejsce spadnie na czwartą pozycję.
Czwarte miejsce zajął Crow oraz Caibre - oni również są proszeni o kontakt z Chi.

Dzięki serdeczne za udział w konkursie! Post z linkami do grafik zostanie zamieszczony w najbliższych dniach.
Na osłodę jednak, pokażę wam Styczeń:

Image
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by USAGI »

Noire wrote:Usa miała chyba też napisać szerzej o callu
Zdecydowanie nie.
Usa wrote:O tym sylwestrowym spotkaniu dobrze byłoby wrzucić informację na forum, żeby inni chętni również mogli dołączyć :)
Napisałam żeby o nim napisać na forum - w domyśle, co jak dla mnie było oczywiste - żeby któryś/raś z organizatorów tego spotkania napisał/a o nim na forum,a nie ja. Ja nie jestem ani organizatorem ani mnie na nim nie było, a i o samych spotkaniach dowiedziałam się przez przypadek, bo się Ch4os i Kenji zdziwili, że nie wiem ,że są takie spotkania. Sama również nie zadeklarowałam się, że o owym spotkaniu napiszę. Fajnie, że link znalazł się na forum :)
Noire wrote:bo ja miałam na głowie konkurs.
Ja w prawdzie nie miałam na głowie konkursu, ale miałam inne równie zajmujące rzeczy nie związane z forum. Za rok jak rząd da, nie będzie takiego problemu, spotkamy się stacjonarnie i każdy będzie wszystko wiedział z odpowiednim wyprzedzeniem :) (mam tu oczywiście na myśli, że jak co roku organizator(zy) sylwestra stacjonarnego umieści(szczą) na forum odpowiednio wcześnie wszystkie niezbędne informacje o owym w miejscu ogólnodostępnym [to nie jest rozkaz, ani polecenie, tylko stwierdzenie występowania danej zależności w zastanej czasoprzestrzeni żeby nie było nieścisłości]).

Gratulacje zwycięzcom konkursu :D! Konkurencja była rzeczywiście bardzo wysoka i ciężko było się zdecydować kogo wybrać :)
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by Noire »

USAGI wrote:
Noire wrote:Usa miała chyba też napisać szerzej o callu
Zdecydowanie nie.
Usa wrote:O tym sylwestrowym spotkaniu dobrze byłoby wrzucić informację na forum, żeby inni chętni również mogli dołączyć :)
Napisałam żeby o nim napisać na forum - w domyśle, co jak dla mnie było oczywiste - żeby któryś/raś z organizatorów tego spotkania napisał/a o nim na forum,a nie ja. Ja nie jestem ani organizatorem ani mnie na nim nie było, a i o samych spotkaniach dowiedziałam się przez przypadek, bo się Ch4os i Kenji zdziwili, że nie wiem ,że są takie spotkania. Sama również nie zadeklarowałam się, że o owym spotkaniu napiszę. Fajnie, że link znalazł się na forum :)
A nie spoko, bo potem Sat odpisała Ci na to "Napisz Uso <3" i nie było sprzeciwu z Twojej strony i odczytano wiadomość, więc pewnie założono, że to zrobisz.
Te meety nie mają jednego "organizatora" i zaczęły się dziać oddolnie, każdy mógł zawsze każdego zaprosić więc nie jest tak, że ktoś ma nad tym jakąś ostateczną pieczę. Mail o spotkaniu jest wysyłany automatycznie do każdej osoby, która chociaż raz się pojawiła (choc czasem ląduje w spamie, ale na to wpływu nikt nie ma).
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by USAGI »

Noire wrote:A nie spoko, bo potem Sat odpisała Ci na to "Napisz Uso <3" i nie było sprzeciwu z Twojej strony i odczytano wiadomość, więc pewnie założono, że to zrobisz.
A nie spoko, bo ja nie odpisałam, że napiszę więc zakładałam, że skoro nie napisałam nawet "OK" a skoro się wyświetliło, że przeczytałam a mój post nie pojawił się na forum, to (pewnie) założyłam, że jest oczywiste,że tego nie zrobię i ktoś kto to wszystko ogarnia napisze o tym post na forum :) Uroboros :D
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by Noire »

Obrazki narysowane do kalendarza można obejrzeć tutaj:

https://www.deviantart.com/multiworld/g ... 2/calendar
Conquered, we conquer.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by USAGI »

Ten rok ma tylko 11 miesięcy O_O? Łaaat O: ?!
Czy ja nie umiem w matematykę do 12 policzyć a liczyłam 6 razy :D?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Konkurs na Kartę Postaci!

Post by Noire »

Nie wszystkie są wrzucone, ostatni pojawi się niebawem, ale linkuje to co już (w większości) jest.
Conquered, we conquer.
Post Reply