Zjazd sylwestrowy 2020/2021 -w poszukiwaniu straconego czasu

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Post Reply

Gdzie Sylwester MW 20/21?

Poll ended at Sun Jul 19, 2020 11:15 am

Szczyrk
2
40%
Radziejowice
1
20%
Szukamy dalej!
2
40%
 
Total votes: 5

User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Zjazd sylwestrowy 2020/2021 -w poszukiwaniu straconego czasu

Post by Chimeria »

Czasy dziwne i niepewne. Przedzwoniłam luźno do Radziejowic i do domku ze Szczyrku - obie miejscówki są wolne na ten moment, więc chciałabym wybadać wasze nastroje.

Radziejowice - głosy są mocno podzielone jeśli chodzi o jakość samego domku, fajnie że pokoje z łazienkami i sporo dwójek, ale bieda sala i bieda kuchnia i bieda atrakcji poza ośrodkiem (literalnie nic nie ma). Pani ma wrócić do mnie z wyceną niedługo.

Szczyrk - mamy stąd super wspomnienia, jakby ktoś nie pamiętał to jest tam sauna i łazienki z podgrzewanymi podłogami. ;) Mankamentem jest ilość miejsc, bo 15 realnych slotów na spanie. 5 lat temu na poddaszu właściciele zrobili materacową sypialnie, spało tam chyba z 5 osób (materace na podłodze)? Nie będzie comfy dwójek ani single kibelków, będziemy musieli się jakoś przemieszać, więc pytanie czy w ogóle nas to nadal interesuje (to pytanie głównie pod kątem par z dziećmi :/ )? W Szczyrku powiedziałam, że jest nas chętnych 18 osób, więc właścicielka trochę kręciła nosem. Na tyle osób podała mi cenę najmu całego obiektu w wys. 12500zł (od 28.12 do 02.01).

A może jednak szukamy dalej czegoś co zaspokoi nasze standardy?

Będę wdzięczna również za informacje pokroju "błagam, nie chce do Radziejowic", "kocham szczyrk ale brak kibli is a no-go", albo "wolałbym szukać dalej, ale jak nic nie bedzie to Szczyrk/Radzieje" ect.
User avatar
c914
Posts: 595
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Zjazd sylwestrowy 2020/2021 -w poszukiwaniu straconego c

Post by c914 »

Radziejowice - byłem tylko na chwilę omijałbym szerokim łukiem wiec "błagam, nie chce do Radziejowic".
Szczyrk - tu za to same miłe wspomnienia... łazienka z podgrzewaną podłoga *\0/*

Dałbym nam deadline na szukanie czegoś innego - 2-3tygodnie
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd sylwestrowy 2020/2021 -w poszukiwaniu straconego c

Post by Chimeria »

Po rozmowach z zainteresowanymi wniosek jest taki, że szukamy dalej, zostawiając Szczyrk i Radziejowice w przeszłości :)
Post Reply