Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Nie, maja wolne domki 4os - aktualna cena i inne detale podawalam zreszta wczesniej. Domki 4os sa tez o tyle lepsze ze kazdy ma wtedy max 2 os pokoj i latwiej zarzadzic odmowienie niepelnego 4os niz 6 os bo liczba zjazdowa jest nadal plynna. Also, zachowajmy chociaz pozory social distancingu :D
Conquered, we conquer.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Chimeria »

Dearz - zarezerwowałam nam 4 domki w ośrodku od Noire: http://lubsol.pl/index.php/galeria/osrodek :)
W ciągu tygodnia mamy wpłacić zaliczkę w kwocie 400zł. Ponoć w mailu do Nu już jest informacja o jakiejś niewielkiej zniżce dla nas jako grupy, więc jakbyś mogła nam przekleić info z cennika byłoby super. Imho byłoby dobrze w ciągu dwóch tygodni zweryfikować czy będzie więcej chętnych na stacjonarkę i odmówić nadmiar slotów.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Super!

Nie mam info o znizce, przeklejam calego maila jakiego dostalam. Moze mnie pani z kims pomyliła?
Witam,

na tą chwilę posiadamy jeszcze wolne domki 4oosobowe, dwupokojowe z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i tarasem obok siebie. Koszt wynajmu domku wynosi 260zł-doba.
Conquered, we conquer.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Chimeria »

A, to znaczy że to już jest ta zniżka, bo ona coś mówiła że zeszła z 280 na 260, ale niby szczegóły w mailu;) była bardzo miła tylko zakręcona.
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by USAGI »

Z tego co widzę wedle szita na chwilę obecną mam 8 osób chętnych na stacjonarkę, 3 na może i 2 na nie.
Czyli póki co daje to 2 domki po 4 osoby + 3ci na niezdecydowanych. Mamy 4 zarezerwowane, więc w razie
czego trzeba będzie odwołać rezerwację jednego jak więcej chętnych się nie znajdzie.
Może jak już mamy datę, to wykasować (ukryć?) z szita czerwiec+lipiec żeby był bardziej czytelny, hm?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Crow »

Sheet był żeby wybrać termin, teraz jak termin ustalony uaktualniam tylko OP w organizacyjnym. Mamy 10 osób na spłytw, kolejne 4 na stacjonarke i jeszcze 2 na sam weekend. Nie jestem pewien, czy wszyscy którzy są na spływie zostają na stacjonarce tylko.

Hym, kto to jest +1 w sheecie? +1 Mata ?
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

Te +1 to nie moje. Będę sam (jak zwykle).
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Jak wygląda sytuacja z noclegiem dla osób które są tylko stacjonarce na końcowy weekend?
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by Crow »

Na razie są takie tylko 2, więc zakładam, że zmieszczą się w limicie. Jeśli zgłosi się więcej, możemy zarezerwować dodatkowy domek na sam weekend.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd letni 2020 - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Zgłaszam się, będe 22ego rano. W drodze powrotnej mogę kogoś do Trójmiasta wziąć.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
Post Reply