Zjazd Sylwestrowy 20/21/22 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Post Reply
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by KptKenji »

Czy wśród osób wracających 2/1 byłby ktoś kto mógłby mnmnie w stanie dropnąć we Wrocku jakoś przed południem?
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by USAGI »

@Kenji
Obstawiam ,że na obecną chwilę część osób (głównie tych z małymi zergami) może jeszcze nie wiedzieć którego dnia będzie wracać :)

[EDIT]
Takie głupie pytanie o_O Bo spoglądam sobie na szita i widzę, że tylko ja wpisałam, że zostaję do końca sylwestra do 3ciego a wszyscy chcą wracać 2giego...... Takoż rozumiem, że sylwestra jednak kończymy 2 stycznia a nie 3?
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Czosnek
Posts: 49
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:05 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by Czosnek »

USAGI wrote:@Kenji
Obstawiam ,że na obecną chwilę część osób (głównie tych z małymi zergami) może jeszcze nie wiedzieć którego dnia będzie wracać :)

[EDIT]
Takie głupie pytanie o_O Bo spoglądam sobie na szita i widzę, że tylko ja wpisałam, że zostaję do końca sylwestra do 3ciego a wszyscy chcą wracać 2giego...... Takoż rozumiem, że sylwestra jednak kończymy 2 stycznia a nie 3?
Chyba oglądam innego szita, bo nie widzę, by ktokolwiek deklarował się z wcześniejszym wypadem poza dwiema-czterema osobami :v
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by Saovine »

Zaiste oglądasz innego shita, bo tylko Usa ewentualnie Mat deklarują się do niedzieli 3.01.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by KptKenji »

Dobrze wiedzieć, że oficjalny sheet organizacyjny już nie jest oficjalny.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by Chimeria »

Zakładam, że oglądacie tego samego sheeta tylko Czosnek patrzy na zakładkę "Rozkład Pokoi", gdzie faktycznie 2 osoby zgłaszają, że są do 2.01 (trójpak Chi/Raf/J oraz Kenji), i nie ogarnął, że obok jest zakładka "Lista Uczestników" z dokładnymi datami kiedy będą na zjeździe (tam tylko Mat i Usa deklarują pobyt do 3.01), sposobem transportu, budżetem ect. Stąd pytanie Usy ma sens. Czosnek sam wpisał się w listę pokoi, a nie ma go na liście Uczestników, boom.
Ogarnijta się i stop the shitpost.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by Noire »

IMO te daty zostały wpisane duzo wczesniej niz padła propozycja zjazdu do 03.01.2021, wiec ludzie zwyczajnie tego nie zmienili (np my tak zrobilismy, co poprawiam).
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by Crow »

Też podbiłem pobyt do 3.I (chociaż nie mam nic przeciwko jednodniowej pauzie).
User avatar
Norrdec
Posts: 258
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:02 pm

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by Norrdec »

Hej,
Bardzo chcieliśmy z wami nocować w czasie tego sylwestra, ale wiecie, dziecko, covid, hemoroidy i stary wiek.

Co nie przeszkadza nam zarezerwować pokój 10 min jazdy samochodem od was i spędzić sylwester z wami :)
Ada nawet obiecała mnie zostawić raz na noc u was, pod warunkiem ze wezmę śpiwór i będę spal pod bilardem.

Będziemy od 29 do 2 stycznia. 28 grudnia jeszcze nocujemy we Wrocławiu, bo nie chcemy młodego targać 7 godzin - zrobimy trasę autem na 2 rzuty :)
< korm> O JEZU PANIE KURCZAKU NIECH PAN TEDY NIE WYCHODZI Q_Q
< korm> TAK UCZY JEZUS
User avatar
USAGI
Posts: 1896
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Zjazd Sylwestrowy 20/21 - Topic Dyskusyjno/Organizacyjny

Post by USAGI »

Zgodnie ze słuszną sugestią zrzut konwersacji z mIrca dot. sylwestra :)
Usa wrote:Tak swoją drogą jak z sylwestrem? W sensie, że będzie nawet jak słupki mocno skoczą?
CHItler wrote:na dzień dzisiejszy nasz zjazd jest niezgodny z prawem więc nie mógłby się odbyć jeśli zniosą obostrzenia ilości osób spoza jednego gospodarstwa domowego to imho zjazd się odbędzie
Baaaaaaaart! wrote:Mw partyzantka
USAGI wrote:OK to źle sformułowałam pytanie Czy osoby które zgłosiły chęć przyjazdu na sylwestra zastanawiają się albo zdecydowały już ,że jednak nie jadą jeżeli ilość chorych będzie w jakiejś konkretnej ilości lub jeżeli będzie zakaz spotkań powyżej 5 osób? Nie czarujmy się, to że jest zakaz nie znaczy że wszyscy się do niego stosują i będą stosować w sylwestra. Pytanie takoż jak to wygląda w przypadku grupy jadącej? eżeli nie jedziemy a bezzwrotna zaliczka jakaś została zapłacona (nie wiem, bo nie pamiętam) to pytanie co z zaliczką?
Kanclerz Noire wrote:Myślę, ze zadaj to pytanie na forum
Saovine wrote:Trzeba brać pod uwagę, że zwyczajnie ośrodek nikogo nie wpuści chociażby do wspólnej sali po więcej niż 5 osób Bo z pokojami nie powinien być chyba problem Dunno jak wyglądają zasady z ilością osób w takim miejscu Ale to oni będą się pilnować Nawet jeśli ludzie nie Bo ich zamkną, jak ktoś doniesie Tak mi się wydaje Cyt. GIS. Działalność hoteli jest obecnie dopuszczalna, z wyłączeniem działalności klubów i dyskotek oraz miejsc udostępnionych do tańczenia.

Stosuje się przepisy dotyczące kongresów, gastronomii oraz działalności kulturalnej czy sportowej – jeśli taka jest świadczona w hotelu itp. Baseny, centra fitness oraz siłownie – dostępne są tylko dla gości hotelowych przebywających z hotelu co najmniej jedną dobę hotelową. Czyli każdy siedzi w swoim pokoju i się wymieniamy ludźmi xd
c914-2711 wrote: Zakładając stan na dzień dzisiejszy. Nie zapominajmy, że Morawiecki lubi zaskakiwać Polaków nie tylko zakupami ale też nowymi rozporządzeniami wprowadzanymi z dni ana dzień.
(...)
Saovine wrote: Z tą zaliczką może być ciekawe tho Z jednej strony hotele muszą się jakoś utrzymać, z drugiej wypadałoby oddać Też zależy od zarządzenia albo wewnętrznego regulaminu placówki Czy biorą pod uwagę różne kataklizmy I nie oddajemy kasy bo huragany, wirusy i powodzie to chodzą po ludziach, a my musimy jakoś żyć i płacić naszej recepcjonistce
mylnypozor wrote:Pytanie czy była już płacona jakaś zaliczka, bo szukałam o tym info na forum i nie znalazłam :C Obstawiam, że temat był poruszany tutaj ;D Więc ciężko będzie znaleźć to info xD
Kanclerz Noire wrote:Klasycznie ta wiedze posiada Crow i Kenji A z wyjazdem jest jeszcze taki myk, ze można zrobic to jako spotkanie biznesowe I wtedy sa inne zasady, ale to Crow wspominsl wiec sie nie wglebialam
Saovine wrote:Ciekawe, jaką trzeba mieć wtedy podkładkę/dowód I pewnie musieliby wystawić fakturę W sumie samo to by wystarczyło
CHItler wrote:Było info na forum że zaliczka została zapłacona. Imho sytuacja jest tak chujowa, że jeśli nie będzie można się spotkać (bo będzie lockdown) to powinniśmy się złożyć na te zaliczkę żeby oddać Crowowi, hotelowi zostawić te pieniądze i poprosić o przełożenie rezerwacji na za rok. Po drugie, na dzień dzisiejszy - realnie obostrzenia są takie, że w razie kontroli takiego domku ze wspólną częścią i tak posypałyby się mandaty. Tak rozumiem dzisiejszy stan prawny, ale może się mylę? Bawić się w spotkanie biznesowe chyba nie ma co, duno, ale nie czuję tego. sugestia aby przenieśc się z dyskusją na forum jest bardzo słuszna, bo tutaj zaraz wszystko zginie
(...)
Baaaaaart!! wrote:Dziś zamknięto hotele poza podróżami służbowymi
Chi wrote:still, wróciłabym do tematu na poważnie na początku grudnia wszystko może wyglądać za miesiąc kompletnie inaczej nie martwmy się za dużo na zapas
Chciałam wrzucić wcześniej, ale jakiś błąd wyskakiwał :C
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
Post Reply