Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Kiedy zjazd?

Maj
2
7%
Czerwiec
3
10%
Lipiec
3
10%
Sierpień
8
28%
Wrzesień
8
28%
Październik
3
10%
Listopad
2
7%
 
Total votes: 29

User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

Co do nurkowania.

Jak na razie mam odpowiedzi z 2 ośrodków nurkowych (patrz tu). Wygląda na to, że większość chce 2-3 dni wcześniej info przed planowaną datą nurkowania.Więc dzień nurkowania można ustalić na miejscu. Jak ktoś nie jest pewny to na miejscu będzie miał ostatnią szanse.

Ale proszę o wstępne określenie czy jesteś chętny na nurkowanie i jakie centrum (albo cena) Ci opowiada.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Ja też jestem zainteresowana stolica i Lewadami
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Satsuki wrote:Części z was już prywatnie o tym wspominałam ale zarekomendowano mi wycieczkę zorganizowaną po bezdrożach Madery - JEEPAMI.
Jestem na tak, na powiedzmy dwie wycieczki, jeśli uda sie rozplanować to tak, żeby wykonać również plany Arii.

Jestem na nie, gdyż Defender 130, którego widzimy na zdjęciach firmy nie powinien być opisywany jako "Jeep". Jest to pojazd w swojej pierwszej generacji (mówimy o 1948 roku, jeśli dobrze pamiętam) był inspirowany jeepem US Army, ale to nie jest k***a jeep.

Generalnie wszystkie plany brzmią dobrze, jeśli osoby planujące zrobią taki plan żeby był jeszcze czas się zdegenerować i z tejże degeneracji zregenerować.

EDIT: Satsuki, jako że Twoja zdawkowa wiadomość i pisanie tego posta stanęło pomiędzy mną a zimnym napojem, masz czelendż - tak z panem od "JEEPÓW" negocjuj, żebym mógł jednego prowadzić. Powiedz, że mam praktykę i kurs.
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

KptKenji wrote:EDIT: Satsuki, jako że Twoja zdawkowa wiadomość i pisanie tego posta stanęło pomiędzy mną a zimnym napojem, masz czelendż - tak z panem od "JEEPÓW" negocjuj, żebym mógł jednego prowadzić. Powiedz, że mam praktykę i kurs.
Ok, dzięki kenjiemy chyba nie mogę napisać do tego Pana
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Aria »

Hahah, jak to załatwisz Sat to ja zaklepuje jeepa prowadzonego przez Pana od jeepów jednak.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Z całym szacunkiem Kenji, ale te drogi są zdeczko przejebane i również będę się czuła bezpieczniej, jeśli to będzie prowadził jakiś lokals.. także podążąm w ślady Arii z prośbą o miejscówkę w aucie prowadzonym przez przewodnika :D'
Conquered, we conquer.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Nie odniosę się do waszych niewyważonych i nie podpartych faktami poglądów.

Czy ktoś pytał w hotelu czy w ogóle jest tam parking???
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

Załączył mi się panik mode, więc mam pytanie. Czy na nasz wyjazd na Maderę wystarczy dowód osobisty czy muszę robić nowy paszport?
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Chimeria »

Mat, było już gdzieś w topicu mówione, że Madera jest w UE, więc dokumentami uprawniającymi do przekroczenia granicy, a także pobytu są ważny paszport lub dowód osobisty.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

Na wyraźną prośbę Kenjiego zrobilam update cen pokoi o kwoty euro. Ponadto z racji zerowego zainteresowania pokojem spotkań oraz tym, że czworka w przeliczeniu na osobę wynosi MNIEJ niż najtańsza dwójka , oraz tym, że każdy z wasz przyjeżdża w trochę innym terminie rozliczenia nie potrafię przeliczyć osobobdoby równo na wszystkich (nie wspominając o tym, że część z was requestowała lepsze pokoje).
Każdy pokój rozliczany będzie na miejscu i proszę aby każdy placił za swój pokój wraz ze swoimi współtowarzyszami.


Zadowolony Kenji?

EDIT:
Kenji w sprawie Twojego pytania dotyczącego parkingów w hotelu w Canico to otrzymałam taką odpowiedź:
"In reference to the car parking we don´t have a private one but, there´s several streets close to us where you can leave the car."
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply