Spływ kajakowy 2018

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Rosomak »

Stacjonarka: tak
Spływ: 4-5 dni max
Termin: lipiec odpada
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Debart »

Podejmiemy z Anią wyzwanie każdej rzeki! I pewno część stacjonarki, ale ciężko powiedzieć :)
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Taii »

Wstępnie spływ + stacjonarka, wszystko zależy od terminu.
Co Wy na to, żeby zrobić stacjonarkę znowu na półwyspie lipa?
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by USAGI »

Ja jak zawsze jestem za kajakami garażującymi w domkach :D! Ale czy będę czy ne, to już od pracy zależy :/
Obojętnie gdzie, Crow zawsze znajduje fajne rasy i fajne miejscówki i robi fajne spływy! :)
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Xellas »

Stacjonarka chętnie, o ile nie skrzyżuje mi się z wyjazdem na Węgry, niestety termin jest ode mnie niezależny i jeszcze nie znany.
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Crow »

Hej.

Update w kwestii spływowej - na tegoroczny spływ chciałbym zaproponować spływ rzeką Słupią - https://www.youtube.com/watch?v=UirThOB594U . Słupią spływa się około 7 dni. Termin 'początek Sierpnia'. Proponuję tydzień od 28.VII, ale jeśli lepszy termin późniejszy, dajcie proszę znać. Spływ kończy się w Ustce, gdzie chętnie skorzystam z pomocy z zorganizowania stacjonarki.

@Mat - szukałem rzek, które są ciekawe w ostatnich 5 dniach, ale większość jest interesująca w górnym biegu. Niestety podobnie jest ze słupią, gdzie ostatnie dwa dni to już raczej spokojniejsze płynięcie przez pola. Spływy są organizowane na różnych odcinkach Słupi, więc powinna być możliwość organizacji odebrania kajaków gdzieś przed końcem właściwej części - mógłbyś wtedy wrócić do Gdyni i dojechać na stacjonarkę.

@Chi - Byłem o krok od zarezerwowania spływu bliżej centrum polski, na Rawce, ale zorientowałem się w końcu, że to pułapka i że dobre oceny tej rzeki są spowodowane tylko tym, że jest blisko Warszawy. Do Ustki jest 2h z Trójmiasta samochodem, więc może mogłabyś zjechać Pendolino i Raflik by Cię stamtąd odebrał (pewnie też ktoś sam będzie jechał z Gdyni na samą stacjonarkę, jak Ada).

Zarezerwowałem na razie 7 kajaków - to znaczy że wliczyłem wszystkich, którzy zgłosili się w tym topicku (wliczając Mata i Norrdecka). Nie powinno być problemów z odjęciem lub dodaniem kilku sztuk, ale im wcześniej tym lepiej.

Tradycyjnie będzie możliwość zaparkowania samochodami w bazi kajakowej i zostawienia bagaży na stacjonarkę. Jeśli powinienem jakieś nietypowe pytania zadać - dajcie proszę znać.

Liczę, że trasa wszystkim się spodoba.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Satsuki »

Kolega z pracy jest wstępnie zainteresowany zabraniem się z nami. Będzie płynął z żoną.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
AdA
Posts: 152
Joined: Mon Sep 14, 2009 6:36 pm
Location: 3city

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by AdA »

@Chi, na spływ na 100% nie jadę, a na stacjonarkę na 99,99% tak (kwestia potwierdzenia urlopu). Co więcej, będę jechać autem. Co jeszcze więcej, oferuję nawet nocleg przed wyjazdem pełna świadomości, że jesteś w dwupaku :)
@Sao - jak wyżej :)
A girl has no name. No nickname.
Bogini ziaren i wypieków.
User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Chimeria »

Ada, Crow <3 Dziękuję za propozycje, ale póki co podróż pociągiem w pojedynkę ze spawnem jest niewykonalna. Musiałabym wynająć Szerpa (zwłaszcza, że nie jechałabym stricte z Warszawy, tylko z Białegostoku) :D Trudno, może sylwester się uda ;) Propozycja rzeki wygląda fajnie, mam nadzieję, że będziecie się super bawić!
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Spływ kajakowy 2018

Post by Satsuki »

Ja oczywiście potwierdzam swój udział ale zależy mi żeby jak najszybciej zaklepać sobie urlop w pracy.

Chi mamy kwiecień, do sierpnia jeszcze wiele się może zmienić!
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply