Sylwester 2016/17

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Chimeria
Posts: 824
Joined: Fri Aug 29, 2008 7:28 pm

Re: Sylwester 2016/17

Post by Chimeria »

Dzięki dziubaski za zjazd, czekam na foty i do następnego razu. :)

Zgarnęliśmy ze sobą bezpańskie rzeczy, czy ktoś się przyznaje i chce je z powrotem?

- szary sweterek męski
- baner z kosmosem do grania w X-Wingi (Psych?)
- wełniana, biała czapka + rękawiczki
- ciemna koszulka z jakimś szkieletem

Serdecznie zachęcam Was do wysyłania mi wymyślonych haseł do Cards Against Multiworld, to co jest druknięte (bez kilkunastu, które były dodane przed drukiem), można przeczytać tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Aby nie upubliczniać za wcześnie dobrych tekstów, będę wdzięczna za wysyłanie mi ich przez PMki, hangoutsy, maila czy fejsa, a dodrukujemy dodatek na następny zjazd. :) Oczywiście bazowe "Szczere pole z autem Czosnka" już zostało dodane, ale nie pamiętam dobrze pozostałych memów, więc liczę na Waszą pomoc. :3
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwester 2016/17

Post by Saovine »

My także dziękujemy wszystkim za spotkanie. Mam nadzieję, że nie czujecie się umęczeni Ewcią. Dzięki, że umożliwiliście nam przyjazd tą bliską naszej Pilawie miejscówką.

Nawet wygrałam w evencie zbiorowym, a mąż cosplay xD xD xD awsum!
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
ryuzok
Posts: 470
Joined: Sun Jan 04, 2009 10:37 am

Re: Sylwester 2016/17

Post by ryuzok »

Saovine wrote: Nawet wygrałam w evencie zbiorowym, a mąż cosplay xD xD xD awsum!
Jak w idolach, wzięła dziecko i liczyła że coś tym ugra.... niestety się udało :P
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Sylwester 2016/17

Post by Saovine »

ryuzok wrote:
Saovine wrote: Nawet wygrałam w evencie zbiorowym, a mąż cosplay xD xD xD awsum!
Jak w idolach, wzięła dziecko i liczyła że coś tym ugra.... niestety się udało :P
Zrób se dziecko, a nie zazdraszczaj P:
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
USAGI
Posts: 1895
Joined: Sat Jan 03, 2009 9:16 pm
Location: yume
Contact:

Re: Sylwester 2016/17

Post by USAGI »

Chimeria wrote:- baner z kosmosem do grania w X-Wingi (Psych?)
Moje ; P
- Roe, co robisz?
- Już dwie godziny czekam na autobus przy zmywaku.
- Roe, nadal zmywasz?
- Nie, rysuję talerze.
- Roe, pomóc ci zmywać?
- A masz wyższe?
- Nie.
- To nie możesz zbliżać się do zmywaka.
User avatar
Xellas
Posts: 313
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:23 am
Location: Gdańsk - tu gdzie smoki chodzą koło Fontanny Neptuna

Re: Sylwester 2016/17

Post by Xellas »

Zdjęcia będą w weekend jeśli będę mieć dobry humor :p jedna karta 16gb, wiec szalu nie ma, kilka filmikow w tym relacja z seks imprezy kiedy wszyscy faceci wybyli ratowac randomki.
Ale to, dostaną tylko obecne muahahaha...

Dzięki za zjazd, jak zwykle mam wrażenie, że był za krótki. Cieszę się, że moglam spędzić Sylwestra właśnie z Wami.
Bardzo podobały mi sie eventy w tym Raflikowy anime, wreszcie coś naprawde wiedziałam:) Ada Twoj tez był fajny, ale nie mam pojecia co to za łebki śpiewali te znane mi hity :p

Muszę też pochwalić gry sylwestrowe, bardzo mi sie to podobało, przeciaganie sznurka bylo nice, ale pocałunek z Chi i Anią <3 musimy to koniecznie powtórzyć.

Dziękuję wszystkim, że byliście i starczyło nam łóżek :D



P. S. Chciałabym w szczególności podziękować teleskopowi Crowa, że umożliwił obserwacje nieba :3

P. S.2 Dziękuję wszysykim za głosy :D no i oczywiście żeby był pokój na świecie! *___*
"Oh Xellas, bo przy Tobie nie idzie patrzeć na cycki, kiedy trzeba całą uwagę skupić na Twoich rękach i na tym, co aktualnie w nich trzymasz"
Satsuki

"To nie zjazdy robia sie do dupy. To wy normalniejecie na starość."
Korm
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Sylwester 2016/17

Post by Psychoo »

Chimeria wrote:Dzięki dziubaski za zjazd, czekam na foty i do następnego razu. :)

Zgarnęliśmy ze sobą bezpańskie rzeczy, czy ktoś się przyznaje i chce je z powrotem?

- szary sweterek męski
- baner z kosmosem do grania w X-Wingi (Psych?)
- wełniana, biała czapka + rękawiczki
- ciemna koszulka z jakimś szkieletem
Kosmosy są do wy*ebania (w kosmos). Nie miałem czasu banera zalaminować, czyt. będzie zbierać rysy i zadrapania od byle czego. Uprzedzając pytanie - kupno butelki matowego laminatu płynnego przekracza ze trzy razy wartość samego banerka. Jak ktoś (Usa?) chce matę do X-W, Armady czy inszego bitewnego cholerstwa - pisać PMki, zrobi się coś od podstaw.

Dzięki wszystkim za litry zimnego piw... znaczy się, za udanego i miło spędzonego Sylwestra z przyległościami. B)
Czosnek
Posts: 49
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:05 pm

Re: Sylwester 2016/17

Post by Czosnek »

Nawigatór Czosnek jest alive!

Dziękuję za Sylwestra, był naprawdę przedni, pomimo mego spektakularnego wejścia smoka xD

Dzięki też ekipie ratunkowej, która uratowała mi wóz z tego cholernego pola, uszanowanie <3

Swoją drogą, takie trzy drobiazgi jeszcze, które mnie poruszyły po powrocie do domu:
1. ten kwejk
2. Znajomi ponoć widzieli mnie w Zakopanym na innej imprezie sylwestrowej... poniekąd się nie pomylili.
3. Akcja w myjni samochodowej przy stacji paliw: gdy już było po myciu (bo podwozie w błocie, ciekawe czemu), brama wyjazdowa zamknęła się, zanim zdążyłbym włączyć silnik; innymi słowy utknąłem bez możliwości samodzielnego wyjazdu. Oczywiście wróciłem do obsługi, bez problemu po chwili mnie wypuścili, niemniej miałem TEN flashback. OH. F. F. S.

... Kie licho mnie prześladuje ostatnio? xD
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Sylwester 2016/17

Post by Mazoku »

Czosnek wrote:3. Akcja w myjni samochodowej przy stacji paliw: gdy już było po myciu (bo podwozie w błocie, ciekawe czemu), brama wyjazdowa zamknęła się, zanim zdążyłbym włączyć silnik; innymi słowy utknąłem bez możliwości samodzielnego wyjazdu. Oczywiście wróciłem do obsługi, bez problemu po chwili mnie wypuścili, niemniej miałem TEN flashback. OH. F. F. S.
PTSD 10/10 :D
Your favourite fearless hero.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Sylwester 2016/17

Post by Caerth »

Czosnek wrote:3. Akcja w myjni samochodowej przy stacji paliw: gdy już było po myciu (bo podwozie w błocie, ciekawe czemu), brama wyjazdowa zamknęła się, zanim zdążyłbym włączyć silnik; innymi słowy utknąłem bez możliwości samodzielnego wyjazdu. Oczywiście wróciłem do obsługi, bez problemu po chwili mnie wypuścili, niemniej miałem TEN flashback. OH. F. F. S.
Slow Clap.

A jakby ktoś trafił na ponoć popularny filmik z mojego powrotu do domu, poproszę linka.
My soul is still the same
But it has many names
Post Reply