Kierunek Japonia?

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Kierunek Japonia?

Post by Satsuki »

Wymienilam po kursie 3.49 :)
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Kierunek Japonia?

Post by Crow »

Zrobiliśmy wczoraj w nocy próbę odprawy online. Niestety, jak dowiedziała się później Noire, miejsca są przyznawane na randomie, chyba że ktoś wcześniej wykupił odpłatnie miejscówki. Oznacza to niestety, że jesteśmy trochę rozrzuceni po samolocie - miejsca są parami niedaleko, ale nie są obok siebie. Być może warto zrobić normalną odprawę na lotnisku, ponieważ wtedy są jeszcze dodatkowe miejscówki dostępne.
User avatar
Mazoku
Posts: 333
Joined: Sun Jan 04, 2009 12:28 am
Location: Gdańsk

Re: Kierunek Japonia?

Post by Mazoku »

Jak dla mnie duży minus dla Lotu, bo nawet Ryanair nie robi takich numerów, że rozpierdala ludzi z jednej rezerwacji po samolocie. Polskie linie januszów biznesu.

Niemniej kupiliśmy z Noire miejscówki na powrót obok siebie, po 75 PLN.
Your favourite fearless hero.
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Kierunek Japonia?

Post by Noire »

Crow wrote: Oznacza to niestety, że jesteśmy trochę rozrzuceni po samolocie - miejsca są parami niedaleko, ale nie są obok siebie.
Nie do końca, bo pierwsza "para" jest po prostu rząd od siebie na różnych miejscach. Druga "para" podobnie, tylko wyjebana gdzieś na drugi koniec samolotu. Moja rezerwacja tez jest zupelnie osobno ale to zrozumiałe, bo była robiona w innym czasie.
Conquered, we conquer.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Kierunek Japonia?

Post by Rosomak »

Crow wrote:Być może warto zrobić normalną odprawę na lotnisku, ponieważ wtedy są jeszcze dodatkowe miejscówki dostępne.
to robimy na lotnisku odprawę czy mam online? I jak się robi online jak co?
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Kierunek Japonia?

Post by Crow »

http://www.lot.com/gr/pl/odprawa trzeba przeklikać. Myślę, że jak chcesz możesz się odprawić (potrzebne dane z rezerwacji, które rozsyłałem mailem), tylko nie odpraw się za nas. Będziesz potem potrzebował kartę albo wydrukować albo pokazać z telefonu.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Kierunek Japonia?

Post by Rosomak »

Jak się wszyscy oprawiają się na lotnisku to ja też. Szczególnie, że nie wiem czy mój bagaż można zaliczyć do podręcznego.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Kierunek Japonia?

Post by Rosomak »

To odprawiamy się na lotnisku?
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Kierunek Japonia?

Post by Noire »

Tak
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Kierunek Japonia?

Post by Satsuki »

http://www.lot.com/pl/pl/posilki-i-napoje
LOT Economy Class
W klasie ekonomicznej zawsze skosztujesz smacznych i wyjątkowych dań. Polecamy również zajrzeć do menu LOT Gourmet - jeśli będziesz miał ochotę na smaczne przekąski i napoje alkoholowe.
Zapoznaj się z ofertą LOT Gourmet.
Wykup posiłek z LOT Premium Economy dzięki usłudze Moje Menu Premium - bo apetyt rośnie w czasie podróży!
Podczas rejsów do/z Japonii przekąski i wybrane napoje alkoholowe oferowane są w ramach standardowego menu.
Janusze biznesu może dadzą nam bułkę.
Ciężko powiedzieć though bo oferta, w której kupiliśmy bilety już nie istnieje...
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply