Multiworld.pl

Nothing is impossible here...
It is currently Fri Jun 18, 2021 6:28 am

All times are UTC
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: Tue Jan 05, 2016 8:49 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am
Posts: 2550
Intro

W 2016 rok wkroczyliśmy w nowej lokacji, w ‘domku w górach’ w Szczyrku. Spotkanie noworoczne trwało od 28.XII do 3.I.2016. Koszt wynajmu domku wyniósł 8000 zł, co podzieliliśmy między uczestników na składki wysokości 360 zł. Przez teren zjazdu przewinęło się 28 osób, znacząco przebijając frekwencję z roku ubiegłego (21).


Uczestnicy

Ada
Caibre
Ch4os
Chi
Crow
Cyfer
Czosnek
Kapitan Kenji
Maczer
M4gda
Magda, mała Chimeria
Mat
Mazoku
Norrdec
Raflik
Renler
Ryzoku
Saovine
Satsuki
Su
Taii
Teciu
Aria
Dzika
GvS
Morgana
Psychoo
Ziza


Gala noworoczna

Jak na górską lokację przystało, motywem przewodnim noworocznej gali były postaci związane ze śniegiem i lodem.

Opatuleni w cieple peleryny przystąpiliśmy do przygotowanego przez lorda Mazoku konkursu kalamburowo-filmowego. Po stosunkowo wyrównanej wymianie gestów, najwięcej punktów zgromadziła drużyna ‘Tony Stark to Pała w Krainie Lodu’, w składzie Su, Dzika, GvS, Teciu, Ch4os, Sao, Caibre i M4gda. Po bardzo emocjonującym finale, w ramach którego przebiliśmy się przez dziesiątki haseł, w imieniu całej drużyny kubek odebrała Dzika.

Gdy zliczane były głosy w konkursie przebrań, Satsuki przeprowadziła event na zbudowanie napisu Multiworld z ludzkich ciał. Czekamy na zdjęcia.

Po godzinie 23 nastąpiło w końcu ogłoszenie naszych preferencji dotyczących chłodnych postaci. Pomimo wystąpienia aż w dwóch inkarnacjach, Raflikowi (temu prawdziwemu) udało się uzyskać dopiero trzecie miejsce. Pola musiał ustąpić przebranemu za choinkę Norrdeckowi i Władcy Kości – Cyferowi, który z ośmioma głosami został królem balu.

Wśród pań trzecie miejsce wywalczyła nadal nie posiadającego własnego nicka Magda, siostra Chimerii, przebrana za Haku. Drugie miejsce w głosowaniu przypadło niezmiennie królującej na noworocznych parkietach Saovine – tym razem przebranej za Annę z Frozen, z wspierającą rolą Renlera przebranego za drzwi… czy raczej za Jacka Torrence (lśnienie). Z sumą 13 głosów koronę królowej balu otrzymała jednak Chimeria, przebrana za Ahri (LoL) w zimowej skórce ze słodkimi ogonkami.

Tuż przed północą w czasie symbolicznych otrzęsin powitaliśmy w gronie forowiczów Su, Tecia i kapitana Kenjiego, który najlepiej poskromił ciasteczko.


Looping Louie

W tej powoli tradycyjnej sylwestrowej rozgrywce, w finałowej czwórce zmierzyli się Cyfer, Ch4os, Magda siostra i Czosnek. W nieoczekiwanym zwrocie wydarzeń, kilka kolejek po tym gdy ten ostatni wycofał się z wyścigu, zwycięzcą została Magda. Została okrzyknięta zjazdowym championem. Po samym evencie innym uczestnikom przypisane zostały również dużo mniej chwalebne tytuły.


Multiworld drinking game

Satsuki i Chimeria zaprosiły nas w tym roku do otwartej bety niesamowitej gry towarzyskiej o wiele mówiącej nazwie ‘Multiworld Drinking Game’. Rozgrywka była zbalansowana i towarzyszyło jej wiele tak śmiechu jak okrzyków zdziwienia. Tych ostatnich głównie z ust Magdy po raz pierwszy oglądającej niektóre fotografie.

Grę udało nam się przejść bez większych strat w ludziach, więc w kolejnych latach można podnieść poziom trudności. Dziewczyny oczywiście proszą o zgłaszanie uwag, poprawek i sugestii nowych kart (nazwy, opisy i zdjęcia).

Bonusowy kubek z tego wydarzenia wyniósł Ch4os.


Eventy na śmierć i życie

Spotkanie Sylwestrowe było obficie pokryte rozmaitymi wydarzeniami grupowymi i dopiero ostatniego dnia na pytanie ‘jaki dziś event’ odpowiedzią było milczenie.

Konkurs anime został przygotowany i poprowadzony przez Raflika. Po minimalnych jedynie hejtach na pierwszym miejscu podium stanęła drużyna w składzie Ch4os, Sat, Ryu, Magda (siostra), Caibre i Mazoku. Lisi demon (z doprecyzowaną rasą) okazał się zwycięzcą finału choć, wbrew wcześniejszym oczekiwaniom, walczyć musiał do ostatniego punktu.

Ze znajomości serialowych motywów przewodnich przepytali nas GvS z Dziką. Największą ilością skilla popisała się ekipa Teciu, Ryu, Mazoku, Satsuki, Taii i Czosnek. W wielkim finale na pierwszym miejscu podium stanął sam lord Mazoku.

W przeprowadzonym przez Taiia konkursie planszówki X-Wing najlepszym pilotem okazał się Czosnek, który w finałowym starciu pokonał Maczera.

Zimowe Szaleństwo

Chociaż warunki pogodowe nie pozwoliły na codzienne wyprawy na stok, ochotnikom udało się dwa razy przywdziać narty i raz łyżwy. Grupie wybrańców udało się również dokonać zimowego zdobycia szczytu góry Skrzyczne. Inną popularną zimową atrakcją były gorące kąpiele – czy to w czasie jednej z dwóch wypraw na termy, czy też w jacuzzi i saunie w jakie wyposażone był nasz domek.

Odwiedzone stoki i termy:
1. Wierch Rusiński w Bukowinie, a następnie termy w Białce
2. Złoty Groń w Istebnej, po nich Kompleks Zagroń w Istebnej

Po drugiej z opisanych powyżej wypraw udaliśmy się na przedwczesne drewniane gody Chi i Raflika, na terenie Leśniczówki w Istebnej. To tam nie złamaliśmy lampy z okazji ich wesela.

W końcu, opis naszej zimowej aktywności nie byłby kompletny, bez wspomnienia kulinarnych popisów uczestników wyjazdu. Taii odświeżył w naszej pamięci wspomnienia o Obleśnej Kuchni serwując "omlette du fromage bez fromage". Natomiast sam generał Raflik uraczył nas przepysznym Pizza Cake oraz przygotowanymi ze łzami w oczach (nie samego gotującego) monstrualnymi corndogami.


Projekcje

Chociaż projekcje filmowe musiały walczyć o telewizor z PS, w czasie zjazdu udało się przebyć pełny maraton Gwiezdnych Wojen, zakończony finiszem w postaci wyjścia na epizod 7 do kina. Oprócz kosmicznych zmagań dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz Snowsharks.


Art zjazdowy

Word Cloud na tegoroczne nagrody przygotowała Satsuki (http://asiapolonska.eu ).

Image

Zdjęcia

Zdaje się, że jedyną osobą która wykonała w tym roku większą ilość zdjęć był Maczer.

Pamiętne kwestie:
- Kobieta piętnastu anime
- Princess Leja i Lord Moczer
- Champion (Czempjon?)
- Demon pewnej rasy
- Pomocny Seba
- Zabicie myszy oknem
- Odpalajcie !

Topic dyskusyjny: viewtopic.php?f=4&t=679


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group