Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Tu dowiesz się o wszystkich spotkaniach i zjazdach mających miejsce w realu.

Moderator: Chimeria

Kiedy zjazd?

Maj
2
7%
Czerwiec
3
10%
Lipiec
3
10%
Sierpień
8
28%
Wrzesień
8
28%
Październik
3
10%
Listopad
2
7%
 
Total votes: 29

User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

WAŻNE!
pewnie Kenji zapeszyl Ale jest wycieczkowy fail. "JEEPY" są prawie pełne, mają wolne 7 miejsc 11 września i 8 miejsc 14 września na "dziki zachod". 44€ od osoby.

Do tego proponują jedna z ich wycieczek, która należy rezerwowac przez tui. Cytuję:
9.09 Najwyższe szczyty i bezdroża Laurisilvy TUI COLLECTION

Wycieczki TUI COLLECTION można zarezerwować tylko przez stronę TUI:

https://www.gotui.com/pl/madera/najwyzs ... -1-134531/

Cena wycieczki 64€ obejmuje obiad i ponche. Wycieczka jest całodzienna, organizowana wedlug naszego programu, naszymi samochodami i z naszym przewodnikiem.
Poprosiłam wstępnie o rezerwacje obu dzikich zachodów z informacja, że doprecyzuję ilość osób do jutra do końca dnia. Nie wiem jeszcze czy się na to zgodzą więc im wcześniej się zadeklarujemy tym lepiej.

W zakładce wycieczkowe w Excelu zrobiłam tabelkę d o wpisywania się: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... p=drivesdk
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

Czy za noclegi można płacić kartą?
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Czy za noclegi można płacić kartą American Express?

Ponadto: z osób, które wybrały KenJeep ponad Jeepami - kto się zgłasza na ochotnika na rezerwowego kierowcę?
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Do KenJeepa zgłosił się chyba tylko Mat?
Conquered, we conquer.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Satsuki »

W Canico kazdy pokoj moze zaplacic oddzielnie za siebie karta kredytową.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Rosomak
Posts: 1222
Joined: Sat Jan 03, 2009 12:00 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Rosomak »

KptKenji wrote:
Ponadto: z osób, które wybrały KenJeep ponad Jeepami - kto się zgłasza na ochotnika na rezerwowego kierowcę?
Prawko mam i mogę zabrać, ale ostatnio prowadziłem w 2013. Więc to będzie bardziej kierowca samobójca niż rezerwowy.

Info dla nurkujących facetów. Zabrać slipy, bo w szortach czy bokserkach to się w piankę do nurkowania nie wciśniecie bez zgniecenia klejnotów.
User avatar
KptKenji
Posts: 216
Joined: Mon Jan 04, 2016 10:14 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by KptKenji »

Rosomak wrote:Prawko mam i mogę zabrać, ale ostatnio prowadziłem w 2013. Więc to będzie bardziej kierowca samobójca niż rezerwowy.
Nie było pytania :>
"You are trying to understand madness with logic. This is not unlike searching for darkness with a torch."
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by GvS »

Dziękujemy wszystkim za kolejny wspaniały zjazd MW. Zdjęcia wrzucone na chomika, tutaj jest link do albumu w Google Photos: https://photos.app.goo.gl/p2mHvrYCQCWT1NrW8

Szczególnie dziękuję Matowi za zorganizowanie nurkowania, które było dla mnie największą atrakcją tego zjazdu z niezwykłymi widokami tuż przy brzegu na głębokości kilku metrów. Z Dziką dziękujemy Asi za spoko apartamenty i epicką wyprawę Land Roverami. Asi, Matowi i Crowowi za wesoły biforek w Lizbonie. Kenjiemu za podwózkę Kenjeepem na lotnisko w środku nocy. Crowowi za prowadzenie na tych szalonych drogach. Raflikowi i Chi za wspominkową imprezę urodzinową. Arii, Zizie, Noire i Mazokowi za spontaniczne imprezy na tarasie. Maczerowi za to że odnalazł się na lotnisku po długich i bezowocnych poszukiwaniach i mogliśmy razem polecieć do Funchalu.

Nie chce mi się logować na swoje konto, więc wcisnę się do GvSa. Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za świetny urlop, chyba najlepszy do tej pory (a mówię tak ostatnio o każdym kolejnym, więc poprzeczka była wysoko ;)). Po siedmiu latach poczułam się wreszcie częścią rodziny MW (serio, odzywałam się głośno przy 13 osobach w pokoju, dla mnie to ogromny sukces :D) i spędziłam z Wami super wakacje. Nie mogę się doczekać kolejnych, bardzo żałuję, że nie damy rady spotkać się w Sylwestra, ale gdybyście chcieli, to bierzcie przykład z Kenjiego i wbijajcie do Irlandii, przyjmiemy Was z otwartymi ramionami.

Na deser zostawiamy Wam zdjęcie tego czarnego Ninja człowieka.

Image
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Aria »

Super foty Ada! Wywołam sobie kilka a oto nasze https://photos.app.goo.gl/tzFeRgzh1VjwsF9P7
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Summer Summit 2k19: Madera - topic dyskusyjny

Post by Noire »

Skromna kolekcja zdjęć z Madery. Głównie widoczki i Mazoku.
https://photos.app.goo.gl/MoNYuagN6yPd7EcL6
Conquered, we conquer.
Post Reply