Civ5 + all exp

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

Post Reply
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Civ5 + all exp

Post by Windukind »

Jak coś mam w tym tygodniu wolne wieczory od poniedziałku do czwartku włącznie na rozgrywkę w civ5 z wszystkimi dodatkami (bo inaczej chyba nie warto). Więc Dist, Gvs i Korm if you ready than i am ready.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Civ5 + all exp

Post by korm »

Wszystkie dodatki, czyli all dlc wlacznie z bs dlc jak 2 cuda/map pack za 18 zl?
give her the dick
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Civ5 + all exp

Post by Windukind »

Przynajmniej g&k i bnw. Antyczne cuda mysle, ze tez powinny, znalezc sie w pakiecie, bo na nich jest pare buildow.. Reszta to juz pod warunkiem, ze reszta posiada. Ja chyba kupilem caly komplet razem, moze poza jakimis mappackami. Mysle, ze moglibysmy grac na terze.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Civ5 + all exp

Post by Crow »

Trochę nie w temacie, ale zapoznał już się ktoś z Beyond Earth? Warto kupić, czy jest jak Civ 5 przed DLC ?
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Civ5 + all exp

Post by korm »

Jak cos sie pisze na civ, nie mam tych 2 cudow i swiadmosc przymusu zaplaty 20 zl za 2 wywoluje u mnie bol dupy. Jak cos zawsze moge dokupic jakas civke jakby ktos chcial pograc czyms czego nie ma w podstawce/dodatkach/poza qrea i babilonem.
give her the dick
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Civ5 + all exp

Post by Windukind »

Ok walić cuda. Pytanie kiedy. Mi został tylko czwartek już :P
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply