Diablo 3 słabe?

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

Post Reply
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Diablo 3 słabe?

Post by Aria »

Czemu kasujecie najciekawsze posty w całym topicu ;<?
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: D3-Day

Post by Distant »

Biedny korm ma za słaby komputer, aby pograć więc musi odreagować. Umawiamy się w tym temacie na wspólne granie a nie podziwianie jego "kreatywności".
Nothing is impossible
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: D3-Day

Post by Aria »

Widzę jednak, że trafił w CZUŁY PUNKT.
Post był o Diablo III więc nie widzę powodu, żeby kasować posty. Chyba, że chciałeś udowodnić, że ta gra rzeczywiście jest słaba.
User avatar
Distant
Demokratyczny Moderator
Posts: 664
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:23 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Distant »

Nie. W odróżnieniu od Ciebie Korm zaspamował tl;dr post z masą obrazków kompletnie nie związanych z tematem wtorkowego wspólnego grania. Spam został usunięty. Jeśli miałby odrobinę rozsądku to utworzyłby nowy temat jakie to Diablo 3 jest słabe.

Wydzieliłem dyskusję od twojego postu do nowego tematu. Jeśli ktoś czuje się rozczarowany Diablo 3 zapraszam do dyskusji w tym temacie.
Nothing is impossible
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Aria »

szkoda jednak, że post Pana Korma zniknął. Był rewelacyjny, dawno nie widziałam tak smakowitego posta na tym forum.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by korm »

I'll just leave this here

Image

diablo 3 = korporacyjne pedaly, gra dla ludzi z autyzmem i wiecznych dziewic
torchlight 2 = niekorporacyjny masterrace, dla manly graczy
give her the dick
User avatar
Debart
Posts: 520
Joined: Sat Jan 03, 2009 8:50 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Debart »

Przeklejam dyskusję z FB na temat D3, z chęcią ją pociągnę:

Maciej Adaszkiewicz Widziałem tą grę i się nawet zastanawiałem, bo nigdy nie grałem w dungeony, kiedyś może znajdę chwilę.
Rav:I postanowiłeś go potwierdzić celnym pytaniem? : D
Natalia Mikołajczyk Nie kłam Maciek, na najambitniejsza gre (Battlefield 3) byles od razu napalony :D
Bart Jaworski ‎*najbardziej innowacyjną :D:P
Peter Labuda nie smiej sie! Bylo wiecej broni i samochodzikow! :P
Bart Jaworski i w nowym patchu dodali KLAKSON!! Super innowacja! (Wait, było w GTA 1:P)
Natalia Mikołajczyk Nie zapomnijmy o rewolucyjnym spawnowaniu sie obok dowódcy!
Maciej Adaszkiewicz Właśnie nawet teraz kiedy myślę o tym klaksonie to mi się łezka w oku zbiera. Powinni go wydać jak DLC i za opłatą 45eur i tak wszyscy pro od razu by kupili V___V/
Tak btw Noire przekaż chłopakowi, żeby poćwiczył więcej, a nie pisał mi jak przegrywa zamiast GG, że to bzdura :D

Bart Jaworski http://www.youtube.com/watch?v=IzhoGX_7 ... AAAAAAAAAA
Kamil Wiśniewski No Bart, to jest dokladnie to co mówiłem wcześniej. A nawet bardziej. Ja stwierdzilem ze to pierwszy boss, blizz twierdzi ze to tutorial :>
Maciej Adaszkiewicz Przyznam się, że to ulga. Poziom normal jest poziomem easy i nie posiada zaledwie 30% itemów i całej frajdy, które pojawią sie w grze.W vanilli, której nie przetestujemy dopóki nie wydamy na nią 170PLNów. Mimo wszystko jednak nie kupię.
Bart Jaworski Ja sie skuszę, może akurat będzie całkiem fajnie:) Mimo all dobrze się z Betą bawiłem:)
Maciej Adaszkiewicz Na wyższych poziomach gra może być dobra, ale jednak to nie to w co chciałbym grać.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by GvS »

Nie przekonali mnie. Skoro akt I to tutorial to dlaczego trwa kilka godzin? Ile może zając nauczenie się naciskania kilku przycisków? To już nie jest casual, to jest autyzm.

Brak wyboru poziomu trudności i konieczność przechodzenia wszystkiego w celu odblokowania kolejnego nie przeszkadzał mi aż tak w D2 i sprawdzał się w wowie ale w D3 bardzo mi nie odpowiada. Nie mam już czasu na grind w grach single player i nie jestem casualem. Kupowanie overpiced gry tylko po to żeby się nudzić godzinami na normalu w celu odblokowania tego samego contentu tylko na odpowiednim dla mnie poziomie trudności nie jest według mnie dobrym pomysłem.

Może się mylę, więc mam nadzieję że opiszecie swoje wrażenia po 15 maja i życzę miłej gry.

Edit:
Zapomniałem jeszcze o paskudnym DRM. Skoro open beta miała być stress testem przed premierą to według mnie była bardzo nieudana. Połączenie się wymagało wielu prób i poznałem przy tym kilkanaście kodów błędów. Wymaganie internetu i centralnego serwera do gry to błąd.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Diablo 3 słabe?

Post by Crow »

Ja dostałem D3 jako bonus do Annual Passa w Wowie, więc pewnie poświęcę chwilkę na obejrzenie co nowego nam zaserwował Blizzard, ale zapowiada się, iż obrali najgorszą możliwą ścieżkę. Na forach WoWowych podnosiło się wiele głosów mówiących, iż Blizz robi WoWa jak to Licz określił 'z autyzmem', bo dla normalnych graczy przeznaczony będzie D3. Jeśli jednak nowa odsłona Diablo ma być na poziomie Dragon Soul, to good riddance.
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Diablo 3 słabe?

Post by GvS »

Na szczęście nie jestem osamotniony w moich wymaganiach wobec gier:
http://www.kickstarter.com/projects/cra ... /grim-dawn

Gra zapowiada się ciekawie i mam nadzieję że warto będzie ją wesprzeć.
A necromancer is just a really late healer.
Post Reply