Project R1 [Tree of Savior]

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Jak rozumiem na razie mamy:

Noire - Wszystkie serwery, main na Lamii
Seymour - Gabija
Distant - Gabija, alty na innych
Rafl - Zemya, alt na Gabiji
Chi - Zemya, alt na Gabiji
Caibre - Gabija
Crow - Gabija

Nie wiem, czy problemy ze stabilnością są charakterystyczne dla któregokolwiek z serwerów. Wszystkie trzy fizycznie są w tej samej lokacji, więc pozostaje głównie kwestia przeciążenia. To myślę, że po pierwszych dniach hype zmaleje i mam nadzieję, że wszystkie trzy serwery będą miały podobną stabilność. Chyba, że rzeczywiście ze względu na jakość połączenia gdzie więcej BRów tam większe lagi...

Popieram ideę, żeby podjąć decyzję do dziś wieczora. Ja na razie mam level 40, trochę już pogrindowałem, ale mogę zacząć na innym serwerze. Zwłaszcza, jeśli będa mniejsze lagi (w co wątpię).
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Noire »

Być może problem BRów niedługo sie rozwiąże, ma powstać "specjalny" serwer tylko dla nich :D
Conquered, we conquer.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Noire - nadal grasz na wszystkich serwerach? Widać jakieś zdecydowane różnice w lagu?
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Noire »

Grałam pierwsze dwa dni, potem musialam przestac. Na Gabiji nie gralam za duzo, bo strasznie haczyło i wywalało z serwera. Na Laimie i Zemyii nie miałam żadnych lagów (chyba że channel byl pełen i czerwony, ale wtedy sie po prostu zmienia na taki z mniejszym obciążeniem).
Conquered, we conquer.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Caerth »

Noire wrote:Grałam pierwsze dwa dni, potem musialam przestac. Na Gabiji nie gralam za duzo, bo strasznie haczyło i wywalało z serwera. Na Laimie i Zemyii nie miałam żadnych lagów (chyba że channel byl pełen i czerwony, ale wtedy sie po prostu zmienia na taki z mniejszym obciążeniem).
Dla mnie dla odmiany Zemiya może i najmniej lagowała, za to oferowała regularne błędy i wizyty na pulpicie. RAczej na pewno devowie bawią się configami niezależnie, stąd te atrakcje.

Dodatkowo, moja lokacja też może mieć pewien wpływ na odbiór końcowy.

Sugeruję przejścię na Zem i skupienie się na expie, stabilności raczej nie zaznamy szybko i tak.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by korm »

REMOVE MONEYS, CLOSE THE ZOO. Zapomniales o mnie Crow. Btw. Zamknieto Zoo i usunieto malpy z tego na G costam servera.
give her the dick
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Satsuki »

Większość z was ma postaci na Gabiji a ja nie mam zbyt czasu na granie więc zamiast czekać aż ktoś odpowie na mojego poprzedniego posta (już go skasowałam, pytałam tam na ktorym serwerze grac), zrobiłam wizke na gamiji.
Raczej nie będę miała czasu na robienie drugiej postaci. Ta beta niestety zaczęła się w bardzo niefortunnym dla mnie czasie
W planach wiz>pyro>pyro>ele x3
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Caerth »

My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Będzie dodatkowa pula klucz do obecnej bety. Nie wszyscy dostaną klucze, będzie losowanie. Zapisy do 6tego.

https://forum.treeofsavior.com/t/announ ... keys/99918
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Project R1 [Tree of Savior]

Post by Crow »

Nowy trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=sayYpOhqJXg

Koreańska Open Beta zaczyna się w grudniu b.r.

Ja wbiłem wczoraj w końcu Sadhu. Trochę ciężko się celuje przy niskich FPSach, ale dopiero niskie levele. Satsuki nie chce dla mnie tankować swoim wizem, więc mam nadzieję, że będzie dalej z kim w party chodzić XD.
Post Reply