Starcraft

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

Post Reply
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Starcraft

Post by Taii »

Podobno sporo osób z forum gra w SCII. Może powrzucajmy tu tagi do battle.net'u żeby się można było łatwo znaleźć i kiedyś pozabijamy się razem? :D

Jak coś gramy też w jedynkę gdyby byli chętni ^^

daniel.tokarczyk@gmail.com
Taii#2207
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Starcraft

Post by Maczer »

mateusz.wrona na gmailu

SCII WoL póki co tylko ale w Brood War -a też opłotkami chętnie.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Starcraft

Post by Windukind »

SC2 Wola nie grałem od ponad dwóch miesięcy.
Obecnie tylko Heart of the Swarm, ale na zaproszenie mogę zagrać.

Gram Protossami, jestem w diamentowej lidze.
Email: maciej.amałpaunicargo.eu
Nick: Windu

Też słyszałem, że wiele osób grało, ale bronzy z Trójmiasta nie chcą grać z lepszymi, ani się podszkalać. A oprócz tego zostaje tylko Crow, Robert i Maczer.

btw. cinematic z hotsa:
http://www.youtube.com/watch?v=coWNNOslxlM
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
c914
Posts: 595
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Starcraft

Post by c914 »

SCII WoL nie podobał mi się z wielu względów... ale Sara tak słodko kusi paleniem i mordowaniem, że chyba zdecyduje się na HotS'a.

Updatne posta jak bede miał konto na BNecie
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Starcraft

Post by Psychoo »

WoL daje radę, podoba mi się zbalansowanie kampanii singlowej, której nie da się przejść metodą "Zbuduj 12 krążowników i puść w samopas na drugi koniec mapy" jak to bywało w pierwszej części SC. Poza tym, że większość terrańskich jednostek i budowli wygląda na wyciągnięte z chińskiego sklepu "wsistko za 2zł" nie mam gierce nic do zarzucenia. Po wypieprzeniu wersji PL i zainstalowaniu angielskiego oryginału można nawet grać z włączonym dźwiękiem.

Taga nie pamiętam, ale jak cuś m.nawojski na gmailu. Gram wyłącznie dla własnej radochy i efektownej rozpierduchy w klimacie space westernu, na ligi i inne e-sportowe cudactwa nie mam skilla (oraz czasu potrzebnego do jego szlifowania).
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Starcraft

Post by Taii »

Pl jest zabawna :D 'Już tylko kiler' Jak to zwykli mawiać maruderzy :D
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Starcraft

Post by Taii »

Do ludzi grających w SC2, co Wy na to, żeby stworzyć grupę MW w SC?
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Starcraft

Post by Maczer »

Z jednej stronie fajnie ale z drugiej pewnie mamy za małego skilla. Wolałbym aby MW było utożsamiane z pro levelem
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Starcraft

Post by Windukind »

Czyli nigdy :P Jak chces mozemy sie nazywac MW low skill level players, bo to bedzie sugerowało, ze sa tez lepsi.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
ryuzok
Posts: 470
Joined: Sun Jan 04, 2009 10:37 am

Re: Starcraft

Post by ryuzok »

Maczer wrote:Z jednej stronie fajnie ale z drugiej pewnie mamy za małego skilla. Wolałbym aby MW było utożsamiane z pro levelem
Pragnę przypomniec że w SC1 ostatnio kopałem wam dupy grając na touch padzie...to chyba świadczy o skillu? :P
Post Reply