Mechwarrior Online

Dyskusje o grach i prowadzone sesje gier PBF

Moderator: Crow

User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Mechwarrior Online

Post by Crow »

Jeśli mówisz o serwerze Ventrillo, to niestety nie kupiłem przedłużenia hostingu. GvS postawił jakiś serwer Mumble, ale ponieważ Mumbla nie lubię, postaram się przywrócić serwer Ventrillo.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Mechwarrior Online

Post by Taii »

Jeśli ktoś chce, to do momentu aż nie poprawią w patchu, żeby mi śmigało MWO na kompie mogę podesłać pasy.
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Mechwarrior Online

Post by Maczer »

Zdaje się, że właśnie co wyszedł patch z optymalizacją grafiki =] Z braku internetu nie sprawdziłem jeszcze jego efektywności
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
c914
Posts: 596
Joined: Sat Jan 03, 2009 10:30 am

Re: Mechwarrior Online

Post by c914 »

Optymalizacja wyszła grafice na dobre, w grze od razu widać poprawę w postaci dodatkowych fps'ów.
Minusy:
- po trafieniu Mechy świecą się jak wyjete prosto z pieca hutniczego
- tryb night vision jest teraz kompletnie bezużyteczny, nic nie widać i działa gożej niż współczesne noktowizory
USS George Washington - 90 tysiecy ton dyplomacji.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Mechwarrior Online

Post by Crow »

Ja wczoraj po raz pierwszy uruchomiłem MWO (jak rozumiem już po patchu), ale niestety mój zasłużony laptop nie daje rady, nawet na najniższych ustawieniach. Szkoda, bo gra wygląda interesująco.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Mechwarrior Online

Post by korm »

nowy pacz - dzenner jest krolem, smr commando to rape train, smr catapulta to wladca upierdliwcow, yen-lo-wang jest useless.

Koszty naprawy poszly do gory. Atlasy ronia krwawe lzy. PS. double heat sinki sa zbuggowane i nie dzialaja jak powinny.


Tak obecnie wyglada gra w light mechu:

Image
give her the dick
User avatar
Psychoo
Posts: 99
Joined: Mon Sep 06, 2010 7:12 pm

Re: Mechwarrior Online

Post by Psychoo »

Nadszedł wipe i zabawa zaczyna się od nowa. Trialowe mechy suck a big one, zbieranie credsów na coś sensownego (czyt. Jenny albo Hunchie P z silnikiem XL) zaczyna się robić upierdliwe bez prema. Mam nadzieję, że to był już ostatni wipe - człowiek chciałby pośmigać ulubioną maszynką, a nie tracić kolejne godziny na grind kasy.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Mechwarrior Online

Post by korm »

Zgodnie z tym co obiecywali devi to byl ostatni wipe
give her the dick
User avatar
GvS
Posts: 706
Joined: Fri Aug 29, 2008 8:48 pm

Re: Mechwarrior Online

Post by GvS »

http://mwomercs.com/game/patch-notes

Nowy patch, jak zwykle w dobrym kierunku. Poprawili nawet takie drobiazgi jak świecenie mechów.
A necromancer is just a really late healer.
User avatar
korm
Posts: 408
Joined: Wed Jan 28, 2009 7:07 pm

Re: Mechwarrior Online

Post by korm »

tylko spieprzyli detekcje kolizji (nogi potrafia odpasc od biegania po ziemi) i rozjechaly sie troszke tekstury jennerow (u mnie). Plus dzieja sie jakies dziwne rzeczy z naliczaniem dmg. Cos czuje, ze hotfix nadchodzi.
give her the dick
Post Reply