Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Jeśli można, to poprawki stylistyczne do swoich postów chętnie przeczytam. Było nie było, jednym z celów naszego forum jest samorozwój.
User avatar
Aria
Posts: 399
Joined: Tue Jan 20, 2009 8:06 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Aria »

Sao czytasz to? O_o życie ci niemiłe? Zmarnuj je na jakimś mmo albo czymś, ale nie na czytaniu questów z mw.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

Ditto. Z okazji dziecka, żony, teściowej i innych rozrywek pisałem posty głównie w pracy, wykonując jednocześnie telefony do podwykonawców. Mogę je poprawić, jeśli podrzucisz mi na priva błędy i numery postów.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Windukind wrote:Ditto. Z okazji dziecka, żony, teściowej i innych rozrywek pisałem posty głównie w pracy, wykonując jednocześnie telefony do podwykonawców. Mogę je poprawić, jeśli podrzucisz mi na priva błędy i numery postów.

This sounds sooooo wrong... >]
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Saovine »

O Jezu...post Raflika zaczynający się od Piang Piang Ping Ping Ping uważam za NAJGORSZY w całej jego postowej karierze. Jak Wy w ogóle przez to przebrnęliście?!?

...

Zachciało mi się poprawiać Wasze posty, ale nie wiem, kto oprócz Crowa i Windu chciałby otrzymać plik na swoją skrzynkę. To może być bolesne :D
Windukind wrote:Ditto. Z okazji dziecka, żony, teściowej i innych rozrywek pisałem posty głównie w pracy, wykonując jednocześnie telefony do podwykonawców. Mogę je poprawić, jeśli podrzucisz mi na priva błędy i numery postów.


Windu, Ty i wymówki? :D Ktoś tu mi na FB pisał, że jest mistrzem multitaskingu :P
Last edited by Saovine on Tue Jan 08, 2013 11:21 pm, edited 1 time in total.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Windukind »

Masz rację, to była chwila słabości <przekłada dziecko do drugiej ręki, mleko do pierwszej, a trzecią przegląda filmiki na youtube>.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Czekamy Sao az Ty zaczniesz postowac. Dzieki temu dasz nam wspanialy przyklad jak polak po polsku pisac powinien.
Cmok ;*
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Saovine »

Hyh, zdolności literackie i wyobraźnia to jedno, a grammarnazizm drugie :-/ Po swoich dawnych postach zauważyłam, że lipny ze mnie pisarz, więc sobie darowałam i się do tego przyznaję. Questa zaczęłam czytać i uderzyły mnie błędy, więc pomyślałam, że przyczynię się w inny sposób. Poprawiam posty wszystkich w queście, ale wyślę to tylko tym, co będą tego chcieli.

Jestem wzruszona, bo już są to cztery osoby ^___^
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
User avatar
Caerth
Posts: 513
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:44 pm
Location: Above

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Caerth »

Konstruktywna krytyka jest fajna. Poproszę. Sam zardzewiałem skandalicznie.
My soul is still the same
But it has many names
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Ja sama dobrze wiem, ktore moje posty sa zle napisane (co znaczy, że nie musisz mi Saovine nic sprawdzać, niczego nowego sie od Ciebie nie dowiem).
Jeśli miałam do wyboru napisać słaby post albo zostać udupioną w wyścigu to wolałam wybrać to pierwsze... Teraz mam przynajmniej wyjebista koszulke :D

I tak uważam, że w stosunku do tych LAT niepisania fabularnie, wszystkim szło całkiem nieźle.
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
Post Reply