Yellow Line - Komentarze v2

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Ok, poprawiliśmy wątek eliminacji Wellsa, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że Wells zszedł ze sceny bez wielkiego BUM.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Nie chcę aby odebrane to zostało jako jakiś hate (co dzieje się za każdym razem gdy cokolwiek piszę :D ) Ale liczba postów nie jest wyznacznikiem czasu. W jednym poście może minąć 15 sekund w innym 15 dni. Niemniej, faktycznie przy prędkościach jakie rozwijamy, zgadzam się z Crowem, że odległość ta może nie była aż tak przesadna. Prawdą jest też, że gdzie dwóch się biję tam trzeci korzysta. I kto wpada w plot hole ten dobrze na tym wychodzi.

Swoją drogą trochę fail, bo napisałem, że przepuszczam Wellsa żeby mieć pewne trzecie miejsce a tu nagle zostałem wrobiony w eliminację go. Shame on me =_=
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

Ja myslalam, ze przepuszczales Wellsa, zeby go wjebac w swoja mine i moc zajac jego miejsce.............
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Ja też myślałem, że nie po to zostawiłeś mu minę na drodze, żeby zająć 3 miejsce ...
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Satsuki »

10 km? D:
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Taii »

Dziś 19, więc końcówka ;D
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Crow »

Myślę, że końcówka może być troszeczkę dłuższa. 10 km w linii prostej nie znaczy np. że między Wami a metą nie ma jakiejś przepaści.

Tak czy inaczej, oto metoda jaką wyłonimy zwycięzcę:

1) Otworzyłem Karma Battle, gdzie forowicze decydują, kto wypracował sobie w queście lepszą Karmę - czyje posty lepiej się czytało, kto 'powinien' wygrać z perspektywy literackiej, etc. http://forum.multiworld.pl/viewtopic.ph ... 262#p17262
2) Maczer i Satsuki poza forum rozstrzygną kto wygrywa, rozpoczynając od stanu uzyskanego z Karma Battle
3) Jeśli nie uda się ze względów czasowych rozegrać nic więcej, to sama Karma Battle zadecyduje, kto dojechał pierwszy.
4) Maczer i Sat tworzą wspólnie ostatniego posta. Zwycięzca postuje.
5) Jesli ostateczny post nie pojawi się do czwartku do godziny 19, zawodnicy zrobią double-KO, etc - wygrywa Wells
User avatar
Noire
Posts: 965
Joined: Fri Jan 02, 2009 9:28 pm
Contact:

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Noire »

Nie jest co prawda to jasno powiedziane, ale Noire w swoim ostatnim poście opusciła Loże Agendy a tym samym tego questa więc mimo wszystko jeśli chcecie zachować spójność to poproszę o edita :)
Conquered, we conquer.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Maczer »

Sigh. Masz rację. Poprawię to jeszcze dziś bądź jutro
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Saovine
Posts: 712
Joined: Fri Jan 02, 2009 10:51 pm
Location: Anywhere safe

Re: Yellow Line - Komentarze v2

Post by Saovine »

Moi drodzy, wiem, że jest już na to bardzo późno, bo dopiero zabrałam się za czytanie, ale doszczętnie załamaliście mnie swoją niestety marną interpunkcją :(
Na razie piję do Macza, Windu i Taia. Gdybym miała dostęp do edycji, to bym tam dużo napoprawiała...
W sumie interpunkcja to jedno, ale to nie wszystko, co mnie poraziło..
Niemniej jednak, chętnie questa przeczytam, choć już po paru postach jest mi smutno U.U.
My boy builds coffins, he makes them all day
But it's not just for work and it isn't for play
He's made one for himself, one for me too
One of these days he'll make one for you
For you
For you
For you
Post Reply