Yellow line - zachwyty i komentarze

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
Post Reply
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Windukind »

Maczu genialny pomysł. Jak tylko znajdę chwilę dołączam. Grasz postacią z Shadowruna? : O
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Maczer
Posts: 523
Joined: Wed Jan 07, 2009 4:51 am

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Maczer »

Tak mnie pojechałeś w Jazzie, że nie mogłem zrobić inaczej ;p Celowo nie determinowałem jeszcze postaci. Zmierzam, do użycia własnej i wykorzystać gotowy setting MW, tak jak rozmawialiśmy w Jazzie. Mechanik faktycznie jest zapożyczony z Shadowruna ale to
raczej epizodyczny występ.
Dalej sie uciec chyba nie dalo. Ale to i tak nie pomoglo =]
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Windukind »

Jestem mały człowiekiem, któremu zdarzają się takie wpadki.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Crow »

Też podoba mi się pomysł.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Taii »

Bardzo fajny pomysł ^^ mam tylko pytanie, tworzymy nowe postaci, czy można wmieszać w historię bohatera stworzonego do Drugiego Świtu? W jakim świecie rozgrywa się akcja?
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Crow
Posts: 2584
Joined: Fri Aug 29, 2008 10:51 am

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Crow »

Multiworld jest zbiorem wszystkich możliwych rzeczywistości. O ile Drugi Świt został uznany za nie należący do kanonu historii MW o tyle nic nie stoi na przeszkodzie, by postaci tam wykorzystane pojawiły się (wraz z całą swoją dotychczasową historią) w wątkach kanonicznych.
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Taii »

Hmm dobra to ja coś też pokombinuje. Najbardziej zastanawiało mnie, czy wracamy w tym queście do starego Multiwersum, zostajemy przy Drugim świecie, czy to będzie w jakichś nowych realiach się toczyć. Postać z Drugiego Świtu ciekawie mi też pasowała do historii o wyścigu... Dobra zabieram się do pracy w takim razie ^^
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
User avatar
Taii
Posts: 473
Joined: Thu Feb 17, 2011 12:20 pm
Location: Krak
Contact:

Re: Yellow line - zachwyty i komentarze

Post by Taii »

Może z okazji nowego roku ruszymy z historią dalej? :)
"Chłop kopiący ziemniaki, to proza realistyczna; chłop kopiący pomarańcze to fantastyka (lub schizofrenia); ziemniaki kopiące chłopa to Sci-Fi"
R. Kot
Post Reply