Komentarze - Drugi Świt

Opinie i komentarze forumowiczów na temat prowadzonych wątków
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Główny wątek - narzeczona Imperatora.

Post by Windukind »

Dzięki Faroo za posta. Nie czekajcie na mnie z opisywaniem wydarzeń, to nie jest moja historia, czy mój quest. Jeśli jakikolwiek użytkownik ma własną wizję niech prowadzi ją we własnym kierunku. Tak działa forum.

Jeśli byście jednak chcieli krótki opis jak ja widzę Magdalenę, to jest to osoba trochę zagubiona pomiędzy:
- troską o ludzi mieszkających na planecie
- miłością na charyzmatycznego przywódcy
- przeznaczeniem bycia wybranką imperatora

Co do Szruma, powiedzmy, że istnieją w mieście siły, którym zależy na śmierci Artura. Bardzo zależy.
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Główny wątek - narzeczona Imperatora.

Post by Satsuki »

Dobra, nie mam teraz pojecia o co chodzi. Pogubilam sie @_@
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Faroo
Posts: 130
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:58 pm

Re: Główny wątek - narzeczona Imperatora.

Post by Faroo »

?

ZamCorowcy uruchamiają swój plan uprowadzenia przemawiającej dwójki. Rakietą rozwalają bramę więzienia, odcinając drogę ucieczki von Moissowi i prowokując dwójkę szlachty do ucieczki. Potem, dalej w mieście, unieruchamiają ich opancerzoną limuzynę i usypiają ich gazem (gość z wielkimi oczami = maska p-gaz), szykując się do wywiezienia ich helikopterem.
A z placu w pościg rusza niedoszły zabójca von Moissa, przeszkoda, która nie została przewidziana przez porywaczy.

Teraz lepiej? ;)
User avatar
Satsuki
Posts: 1878
Joined: Fri Jan 02, 2009 11:06 pm
Location: Aaxen

Re: Główny wątek - narzeczona Imperatora.

Post by Satsuki »

tak, thxu. Unfortunatelly raczej nie mam jak i gdzie ruszyc swojej postaci dopoki ktos nie ruszy do mnie dupy ;<<<

Chyba, ze wprawie w ruch moj drugi chara :DDDDDDD
Avatar stworzony przez tego uzdolnionego Pana.
User avatar
Windukind
Posts: 1125
Joined: Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

Re: Główny wątek - narzeczona Imperatora.

Post by Windukind »

Sat przypadki, przypadki. Tak jak filmach i w życiu, ktoś przypadkiem na kogoś trafia, coś przypadkiem się okazuje i już się jest jakieś międzygalaktycznej intrydze.

Co do samej kampanii wkroczyć w nią jest trochę trudniej, ponieważ zdobycie czyiś względów jest o wiele bardziej skomplikowane od zdobycia artefaktu. Oczywiście narzeczoną imperatora zawsze można podmienić, zabić itd....
We do not sow


Oh, the places you will go! There is fun to be done. There are points to be scored. There are games to be won.
Post Reply